Želite biti vedno na tekočem? Izberi Sobotainfo kot prednostni vir na Googlu.

V BTC City Murska Sobota prihaja nova restavracija, kaj se bo zgodilo s prostori Hervisa?

| v Lokalno

Chuty’s prihaja letošnje poletje, BTC City pa za zdaj ne razkriva, kdo bi lahko zapolnil prostore Hervisa.

V BTC City Murska Sobota se obetajo nove spremembe v ponudbi. Potem ko je veriga restavracij Chuty’s že potrdila prihod v Mursko Soboto, so zdaj dodatne informacije pojasnili tudi v BTC City.

Hkrati smo preverili, kaj se bo zgodilo s prostori, v katerih trenutno deluje trgovina Hervis.

Kot je znano, je Hervis potrdil zapiranje trgovin po Sloveniji, zato se odpira vprašanje, kakšna bo prihodnja namembnost prostorov v murskosoboškem BTC City.

Chuty’s prihaja poleti

V BTC City so potrdili, da v Mursko Soboto prihaja nova restavracija Chuty’s:

»V BTC City Murska Sobota prihaja nova restavracija Chuty’s, ki bo umeščena na jugovzhodni del območja, odprtje pa je predvideno letošnje poletje.« 

Gre za novo kulinarično pridobitev v enem večjih trgovskih središč v mestu, ki bo dodatno razširila ponudbo za obiskovalce.

Po njihovih navedbah restavracija ne bo del napovedanega kulinaričnega kotička oziroma tako imenovanega 'food courta'.

Food court ostaja ločen projekt

V BTC City so ob tem pojasnili, da projekt kulinaričnega kotička razvijajo ločeno.

»Projekt kulinaričnega kotička oziroma tako imenovanega 'food courta', ki ga omenjate, razvijamo kot ločen projekt z drugačnim konceptom in časovnico,« so navedli.

To pomeni, da prihod restavracije Chuty’s ni neposredno povezan z napovedanim širšim projektom nove kulinarične ponudbe, ki so ga v BTC City napovedovali za drugo polovico letošnjega leta.

Kaj bo s prostori Hervis?

Ob napovedanem zapiranju trgovin Hervis po Sloveniji smo pri BTC City Murska Sobota preverili tudi, ali so bili z odločitvijo ponudnika seznanjeni.

»Da, o poslovnih spremembah ponudnika na slovenskem trgu smo seznanjeni,« so odgovorili.

Na vprašanje, kakšni so načrti za prostore, v katerih trenutno deluje trgovina Hervis, konkretnega novega najemnika niso razkrili. So pa poudarili, da pri upravljanju prodajnih površin sledijo strategiji raznolike in kakovostne ponudbe:

»V BTC Cityju Murska Sobota pri upravljanju prodajnih površin sledimo strategiji zagotavljanja kakovostne in raznolike ponudbe, zato potekajo konstantni pogovori z različnimi ponudniki, da lahko nadgrajujemo ponudbo središča s ciljem odlične obiskovalčeve izkušnje.« 

Ponudba se bo še spreminjala

Čeprav za zdaj ni javno znano, kdo bi lahko zapolnil prostore po zaprtju trgovine Hervis, iz odgovora BTC City izhaja, da pogovori z morebitnimi ponudniki že tečejo.

V središču tako v prihodnjih mesecih pričakujejo vsaj eno potrjeno novost. To je nova restavracija Chuty’s, ki naj bi obiskovalce sprejela letošnje poletje.

Preberite še

Komentarji

Gost1985

največja sramota je da ste zaprli edino dobro samopostrežno restavracijo interspar. Poleg tega zgornje nadstropje več ni ničemur podobno, ne moreš več priti naokrog, kitajci imajo robo čez cel hodnik, z druge strani zaprto, tam ma en pohištvo razstavljeno, mislim... katastrofa.

fgfgfg

Absolutno podpijšen. Zgornji štuk neje več nikome podoben. Kitajci so se tak razpasli ka groza. Pa sicer osebno mislen, ka vse skuper itak interšpar gor držij. Neven če se razen v interšapre pa v kafiči glih kaj dogaja.

dcvfbghj

na 3x3 metre wow ..še pajdaš ma večji prostor

sosič

To je nej sramota btc nego direktora, ki lubi bole horvate pa njhove iverice, kak pa bi pekmurcon odavo hrano.Mislin ka de njemi tudi preteko rok trajanja.

Xjhha

Ja, opasno restavracijo si lejko obetamo v tej klunji. Komaj čakan.

Karma

Balavci eni, smreko na parkplaci je trbelo podrejti kao zavolo nepreglednosti tu pa idete v križišči objekt delat.

Komentarji

Gost1985

največja sramota je da ste zaprli edino dobro samopostrežno restavracijo interspar. Poleg tega zgornje nadstropje več ni ničemur podobno, ne moreš več priti naokrog, kitajci imajo robo čez cel hodnik, z druge strani zaprto, tam ma en pohištvo razstavljeno, mislim... katastrofa.

fgfgfg

Absolutno podpijšen. Zgornji štuk neje več nikome podoben. Kitajci so se tak razpasli ka groza. Pa sicer osebno mislen, ka vse skuper itak interšpar gor držij. Neven če se razen v interšapre pa v kafiči glih kaj dogaja.

dcvfbghj

na 3x3 metre wow ..še pajdaš ma večji prostor

sosič

To je nej sramota btc nego direktora, ki lubi bole horvate pa njhove iverice, kak pa bi pekmurcon odavo hrano.Mislin ka de njemi tudi preteko rok trajanja.

Xjhha

Ja, opasno restavracijo si lejko obetamo v tej klunji. Komaj čakan.

Karma

Balavci eni, smreko na parkplaci je trbelo podrejti kao zavolo nepreglednosti tu pa idete v križišči objekt delat.

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi