Želite biti vedno na tekočem? Izberi Sobotainfo kot prednostni vir na Googlu.

Sočna vilica odpovedana

| v Lokalno

Zaradi dežja odpovedali Sočno vilico.

Napovedano kulinarično druženje Sočna vilica, ki bi moralo ta petek potekati na Slovenski ulici v Murski Soboti, je odpovedano zaradi neugodnih vremenskih razmer.

Kot so sporočili iz Zavoda za kulturo, turizem in šport Murska Sobota, je odločitev posledica napovedanega deževnega vremena. 

Obiskovalcem se zahvaljujejo za razumevanje in jih vabijo na naslednje srečanje, ki bo potekalo v petek, 19. junija.

Preberite še

Komentarji

bližnja stanovalka

Super in prav je tak .Mi ,ki tam blizu živimo želimo mir ne pa dretje .To odselite na BTC in tam imate tako opevani Ekspano Jevšekov mavzolej

rašuška

Ne veseli se prehitro, Zaradi dežja odpovedali Sunčno vilico, nadomestila de jo deževna vilica !

of en

Ka pa če bi se tij odselila vo z varaša, če te moti varaško življenje?

bližnja stanovalka

of en .......... Tukaj ,živim od prej ,kot si se ti rodil in stanovanje je moja last tako da malo se zadrži .Za to se ti odseli ,če maš kam
.Nisi začel ,živeti in nimaš pojma kaj je življenje

proberte

Daj ne bluzi pa se ne delaj pametna. Kakšno dretje? Po dnevi se lejko dela ka se ščej, če hrup ne presega določenih decibelov in toga sigurno tan nega. Ti si sigurno janšo volila ka si takšen hudoben in zagrenjeni štenkaš.

****+

proberte ----------- Maš tij ,decibele v votli tikvači rejsan tebi ,že ,dugo presega kaj bole drugega kak decibeli .Drugo ne znaš kot Janša ?

blekota

Babica, ka se van nede vutro zmejšalo gda de operna nouč, telko se pazite ...

ščurek

Postavitev odra pa bo moral nekdo plačati .Znali so ,da bo dež in kljub temu so šli postavljat .

furek

@ščurek oder je postavljeni jutri za operno noč ker bou....

l¨i

furek @@@ Ja vemo ampak računa se od danes kelko jaz vem .A ni tak ?

lol lol

Še eden ka se pameten dela pa je nej. Za večje dogodke se takšne velke inštalacije postavlajo že en dan prej, za še večje pa že več dni v naprej.

šoštar

lol lol .......... Ne ,delaj se pametnega ,če si ,daleč od tega . Oder je postavljen in za danes se najem plača in ne modrűj .Če pa ne vejš pa se pozanimli kak je z tem

lol lol

Če nebi bil tak zabiti kak si, bi znao ka de dogodek jutri in se takšna inštalacija opreme začne postavlati že en dan prej. Tak ka se naslednjič rajši s hamron po prstaj vdari ka neboš mogo bedarije tu gor pisati pa iz sebe še večjoga bebca delati kak pa si.

pomanaranča

Bo pa postavljen en dan dlje. Za tisto pa se bo verjetno doplačalo ane?

stanovalec

Dobro bo da bo tűdi jutri ,deževalo in adijo operna noč ,ha,ha ,ha bo vsaj mer na ulici

Labod

Kdo le je sploh še tako nor, da gre za ta drag drnar prodajat na to vilico? Pa še inšpektorji za nepomebne administrativne napake kaznujejo prodajale z astronomskimi kaznimi.

Čakija Noris

Kaj si nori, ka se je te zgodilo,ne morem da verjamem,ja pa kje bom te zdaj prišo do hamburgerjev na tisoč in en način, višek kulinarike pa take pa to.🤣🤣

Čakija Noris

Kaj si nori, ka se je te zgodilo,ne morem da verjamem,ja pa kje bom te zdaj prišo do hamburgerjev na tisoč in en način, višek kulinarike pa take pa to.🤣🤣

Komentarji

bližnja stanovalka

Super in prav je tak .Mi ,ki tam blizu živimo želimo mir ne pa dretje .To odselite na BTC in tam imate tako opevani Ekspano Jevšekov mavzolej

rašuška

Ne veseli se prehitro, Zaradi dežja odpovedali Sunčno vilico, nadomestila de jo deževna vilica !

of en

Ka pa če bi se tij odselila vo z varaša, če te moti varaško življenje?

bližnja stanovalka

of en .......... Tukaj ,živim od prej ,kot si se ti rodil in stanovanje je moja last tako da malo se zadrži .Za to se ti odseli ,če maš kam
.Nisi začel ,živeti in nimaš pojma kaj je življenje

proberte

Daj ne bluzi pa se ne delaj pametna. Kakšno dretje? Po dnevi se lejko dela ka se ščej, če hrup ne presega določenih decibelov in toga sigurno tan nega. Ti si sigurno janšo volila ka si takšen hudoben in zagrenjeni štenkaš.

****+

proberte ----------- Maš tij ,decibele v votli tikvači rejsan tebi ,že ,dugo presega kaj bole drugega kak decibeli .Drugo ne znaš kot Janša ?

blekota

Babica, ka se van nede vutro zmejšalo gda de operna nouč, telko se pazite ...

ščurek

Postavitev odra pa bo moral nekdo plačati .Znali so ,da bo dež in kljub temu so šli postavljat .

furek

@ščurek oder je postavljeni jutri za operno noč ker bou....

l¨i

furek @@@ Ja vemo ampak računa se od danes kelko jaz vem .A ni tak ?

lol lol

Še eden ka se pameten dela pa je nej. Za večje dogodke se takšne velke inštalacije postavlajo že en dan prej, za še večje pa že več dni v naprej.

šoštar

lol lol .......... Ne ,delaj se pametnega ,če si ,daleč od tega . Oder je postavljen in za danes se najem plača in ne modrűj .Če pa ne vejš pa se pozanimli kak je z tem

lol lol

Če nebi bil tak zabiti kak si, bi znao ka de dogodek jutri in se takšna inštalacija opreme začne postavlati že en dan prej. Tak ka se naslednjič rajši s hamron po prstaj vdari ka neboš mogo bedarije tu gor pisati pa iz sebe še večjoga bebca delati kak pa si.

pomanaranča

Bo pa postavljen en dan dlje. Za tisto pa se bo verjetno doplačalo ane?

stanovalec

Dobro bo da bo tűdi jutri ,deževalo in adijo operna noč ,ha,ha ,ha bo vsaj mer na ulici

Labod

Kdo le je sploh še tako nor, da gre za ta drag drnar prodajat na to vilico? Pa še inšpektorji za nepomebne administrativne napake kaznujejo prodajale z astronomskimi kaznimi.

Čakija Noris

Kaj si nori, ka se je te zgodilo,ne morem da verjamem,ja pa kje bom te zdaj prišo do hamburgerjev na tisoč in en način, višek kulinarike pa take pa to.🤣🤣

Čakija Noris

Kaj si nori, ka se je te zgodilo,ne morem da verjamem,ja pa kje bom te zdaj prišo do hamburgerjev na tisoč in en način, višek kulinarike pa take pa to.🤣🤣

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi