Želite biti vedno na tekočem? Izberi Sobotainfo kot prednostni vir na Googlu.

PREDLAGAJTE: Kje je po vašem mnenju naj terasa v Pomurju?

| v Lokalno

Le kaj je lepšega od posedanja na prijetni terasi sredi mesta? Katera je najbolj očarljiva, prijetna, kam vas pot največkrat zanese?

Kaj je boljšega kot osvežilna pijača ali dobra kava na prijetni terasi? Poleti so terase središča druženja, klepetov in uživanja v lokalnih dobrotah.

Vsaka terasa ima svojo zgodbo, vsak obiskovalec pa svoje razloge, zakaj se na določeni terasi počuti najbolje. Kje najraje posedate ob kavi, osvežilni pijači ali dobri družbi? Iščemo najlepše terase v regiji!

Bralci izbirate naj teraso!

Bralci Sobotainfo izbirate naj teraso pri nas! Predlog lahko oddate le preko spodnjega obrazca.

Kako najdemo naj teraso?

Zbiranje predlogov traja do nedelje, 7. junija 2026, do polnoči. Nato bomo v uredništvu izmed vseh predlogov izbrali deset, ki ste jih največkrat predlagali. Nato ste znova na vrsti vi!

Med izbranimi predlogi boste glasovali za naj teraso po vašem izboru.

Preberite še

Komentarji

ter

Za mejne:
davinci - lepa lokacija samo mize so preveč skup stisnjeni, drugače pa zaradi parka majo super
mladost - super na kocljevi ka fajn fuda pa gej senca gda je fejst vroče, pa še dober sladoled majo
sladki raj - eto smo bili pa je bilo kar fajn, slovenska ulica je pa preveč mrtva

Vüjaš

Zapor MS

zatvor

To je kraj za sprostitev in druženje !

Zatvor1

Seveda ka je. Počivaš, sprostiš se družiš se pa sce postežbo maš.

Niko i ništa.

Fuknjenec.

Ombre1

Radenska za pisarniške.

Sopska salata

Pri Bosancu,terasa prazna gužve ni,naj terasa.

Bakec

Predlog: Glasujmo katera gostilna ima najlepsi WC? Ha ha ha

Peđo

Eto san se fajn posro pri Cafe Parki, ful dobri Weceji

Kenjoso

Dobro za znati morem ite probate!

Komentarji

ter

Za mejne:
davinci - lepa lokacija samo mize so preveč skup stisnjeni, drugače pa zaradi parka majo super
mladost - super na kocljevi ka fajn fuda pa gej senca gda je fejst vroče, pa še dober sladoled majo
sladki raj - eto smo bili pa je bilo kar fajn, slovenska ulica je pa preveč mrtva

Vüjaš

Zapor MS

zatvor

To je kraj za sprostitev in druženje !

Zatvor1

Seveda ka je. Počivaš, sprostiš se družiš se pa sce postežbo maš.

Niko i ništa.

Fuknjenec.

Ombre1

Radenska za pisarniške.

Sopska salata

Pri Bosancu,terasa prazna gužve ni,naj terasa.

Bakec

Predlog: Glasujmo katera gostilna ima najlepsi WC? Ha ha ha

Peđo

Eto san se fajn posro pri Cafe Parki, ful dobri Weceji

Kenjoso

Dobro za znati morem ite probate!

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi