Želite biti vedno na tekočem? Izberi Sobotainfo kot prednostni vir na Googlu.

To je mož, ki bo odslej vodil Policijsko upravo Murska Sobota

| v Lokalno

Vodenje Policijske uprave Murska Sobota po pooblastilu prevzema Borut Kocet.

Vodenje Policijske uprave Murska Sobota je danes po pooblastilu generalnega direktorja policije prevzel Borut Kocet, vodja Sektorja uniformirane policije na Policijski upravi Murska Sobota. 

Dosedanji direktor Damir Ivančić je bil izbran na razpisu in bo z današnjim dnem prevzel vodenje Policijske uprave Maribor.

Borutu Kocetu je ob prisotnosti generalnega direktorja policije Damjana Petriča in članov širšega kolegija direktorja posle predal dosedanji direktor Damir Ivančić.

Kdo je Borut Kocet?

Borut Kocet je od leta 2013 vodja Sektorja uniformirane policije na Policijski upravi Murska Sobota. Po končani Kadetski šoli za miličnike v Tacnu leta 1988 je svojo kariero v policiji začel kot miličnik na Policijski postaji Murska Sobota. 

Poklicno pot je nadaljeval kot policist na Postaji mejne policije Petišovci in Postaji mejne policije Dolga vas.

Po končanem šolanju na Visoki šoli za notranje zadeve v Ljubljani je opravljal dela in naloge pomočnika komandirja ter komandirja na Postaji prometne policije Murska Sobota in Postaji mejne policije Gederovci, prav tako pa tudi naloge policijskega inšpektorja v Sektorju uniformirane policije.

Od leta 2007 do leta 2013 je opravljal dela in naloge samostojnega policijskega inšpektorja v Službi direktorja Policijske uprave Murska Sobota. Leta 2021 je prejel zlati ščit policije.

kocet-ivancic.PNG
kocet-petric.PNG
kocet-petric-ivancic.PNG
Foto: Policijska uprava Murska Sobota

Preberite še

Komentarji

narobe svet

Pu Mb gre vodit prekmurski policist, medtem ko FURS MS vodi pa stalno več Mariborčanov...

Lajček

Pa taj kocet ni že za penzijo....bil milicajec že leta 1988.......2026.
Mlajših na policiji nimajo???

Politkomisar Janša

Slovenija je nekako med najbolj ''ekstremno'' desničarskimi državami v Evropi. Pravzaprav, če pogledate volilno bazo, je ta na absolutni Trumpovi ravni. Slovenija bolj spominja na 50., 60. leta ... ZDA, kjer so lovili socialiste in komuniste, ker so ti grozili z razpadom države, razkrojem svobode in napredka. Če poslušate splošne volivce SDS, obstoječe (nove) vlade, ni ničesar, na kar bi se ti ljudje odzvali, popolnoma so obsedeni s tem, da reveži, davkarija, socialisti in komunisti, ... skupaj z vsemi kulturnimi ustanovami in lenuhi in vsem, kar je javno, želijo uničiti državo, jim kradejo denar in preprečujejo njihov osebni uspeh in bogastvo. To je nivo razumevanje sebe, ekonomije, družbe in celotnega sveta, ki ga imajo. Po mojem pa je to zadnjič, da so ti ljudje prišli na oblast, ker bo katastrofa na vseh področjih, ki jih ti ljudje s svojim razumevanjem prinašajo tako epska...da bodo naslednjič ljudje še kako previdni, kaj volijo na oblast.

Gigi Govedina

Bog moj dragi vej pa vzemi dvej zjutraj pa tudi zvečer, vidiš ka ti ena več ne pomaga.

khaa

Ne je nekda bilo eden je za 3?

POHITITE

V SLOVENIJO JE PRIŠLA HORMONSKO OBDELANA GOVEDINA IZ BRAZILIJE POHITITE DA JE NE ZAMUDITE KER JE POCENI ZA ZDRAVJE PA VAM TAKO ALI TAKO NI MAR NAVALI?

ALB

Lekar jo tij maš že pun blek.

Lukčev Mesec

Jeseni jih bo nova desna oblast vse zamenjala ❗️

Komentarji

narobe svet

Pu Mb gre vodit prekmurski policist, medtem ko FURS MS vodi pa stalno več Mariborčanov...

Lajček

Pa taj kocet ni že za penzijo....bil milicajec že leta 1988.......2026.
Mlajših na policiji nimajo???

Politkomisar Janša

Slovenija je nekako med najbolj ''ekstremno'' desničarskimi državami v Evropi. Pravzaprav, če pogledate volilno bazo, je ta na absolutni Trumpovi ravni. Slovenija bolj spominja na 50., 60. leta ... ZDA, kjer so lovili socialiste in komuniste, ker so ti grozili z razpadom države, razkrojem svobode in napredka. Če poslušate splošne volivce SDS, obstoječe (nove) vlade, ni ničesar, na kar bi se ti ljudje odzvali, popolnoma so obsedeni s tem, da reveži, davkarija, socialisti in komunisti, ... skupaj z vsemi kulturnimi ustanovami in lenuhi in vsem, kar je javno, želijo uničiti državo, jim kradejo denar in preprečujejo njihov osebni uspeh in bogastvo. To je nivo razumevanje sebe, ekonomije, družbe in celotnega sveta, ki ga imajo. Po mojem pa je to zadnjič, da so ti ljudje prišli na oblast, ker bo katastrofa na vseh področjih, ki jih ti ljudje s svojim razumevanjem prinašajo tako epska...da bodo naslednjič ljudje še kako previdni, kaj volijo na oblast.

Gigi Govedina

Bog moj dragi vej pa vzemi dvej zjutraj pa tudi zvečer, vidiš ka ti ena več ne pomaga.

khaa

Ne je nekda bilo eden je za 3?

POHITITE

V SLOVENIJO JE PRIŠLA HORMONSKO OBDELANA GOVEDINA IZ BRAZILIJE POHITITE DA JE NE ZAMUDITE KER JE POCENI ZA ZDRAVJE PA VAM TAKO ALI TAKO NI MAR NAVALI?

ALB

Lekar jo tij maš že pun blek.

Lukčev Mesec

Jeseni jih bo nova desna oblast vse zamenjala ❗️

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi