Želite biti vedno na tekočem? Izberi Sobotainfo kot prednostni vir na Googlu.

Bralci ste izbrali! Tu postrežejo naj pico v Pomurju

| v Lokalno

Bralci ste izbrali naj pico! Komu ste namenili največ glasov?

Debela ali tanka skorja, s šunko ali celo z ananasom, s paradižnikovo omako in slastnimi siri.

V toliko različnih izvedbah, da ima prav vsak pico, ki mu je najbolj pri srcu in je zanj najboljša.

Bralci ste izbirali naj pico!

Bralci Sobotainfo ste nedavno izbirali naj pico.

Največ glasov ste namenili Gostilni Križan v Spodnji Ščavnici, in sicer 34,30 odstotka.

Na drugem mestu je pristala Gostilna - Pizzeria Nona v Murski Soboti, namenili ste jim 24,04 odstotka glasov, na tretjem pa Pizzerija Perunika v Moravskih Toplicah, namenili ste jim 11,89 odstotka glasov.

Preberite še

Komentarji

ranko

Od kdaj je pa Špodnja Ščavnica v pomurju???

sokolec

Ge je pa te? Nazaj v 3 . razred OŠ

Pederčina

Magarec! Vse do Benedikta je Pomurje! Torej kje je Ščavnica???

MešterC

Samo fkraj od mojga šanka

Kovačevski pes

Budeletino je bil in osto tej debil!

Gost81

Ja te pacient je mislo ka izpadel faca, ampak mislim ka se njemi na prometi kar pozna

Niko i ništa.

Prostak može iz sela, ali selo ne može iz prostaka!

Cimešter

Pridi do mene pa se pogočiva nej na pamet 😉

Martin Zoks

Se še enkrat javno izpostavim, moja izjava je bila dogotku primerna, nikogar san ne žalo, samo san pravo kak živimo 😗

piza

Bom preveril !

Olosh

Najboljšo pico ma Pizza na i, kere nega niti na seznami. Komedija :)
Vse ostalo je povprečje.

helmut

to praviš zato ker si nikoli nej probal pice pri Križani.

Urška rules

Saj pa nismo 1 aprila da bi se hecali

Opel

Najbaokša v poznanovci pod lipo! Pa še vsi so neverjetno prijazni. Samo tak dale. Čestitam

smrkci

Najboljša pica je v Gornji Radgoni picerija Potač.Naj slabša pa v Moravcih v Peruniki surovo testo nebi pisal če nebi doživel in to več krat.

Kafetiera

Denko niti nej bil na seznami. Ka itak nema konkurence. Napolitana kak se šika.

Bruhač

Ne razumem kak je lejko kome pica iz Perunike dobra

czd

Daleč najslabša je pri Kostani. Pol pečena, masna, slabi sir...

Luj 1

Maximus solidna pizza nemaš kaj

vato

Potac,krizan super..treba se v picasso-ji v banovcih probati

Cimešter okusi Goričkega

Medij sobotainfo, mislim ka je čas ka ne ,mečete vse v isti koš 🫡🫡

Cimešter

Nikoli se javno nisem skrival, 😉😉

Cimešter

Nikoli se javno nisem skrival, 😉😉

Cimešter

Nikoli se javno nisem skrival, 😉😉

Cimešter

Nikoli se javno nisem skrival, 😉😉

Okusi

Bomo naredili tekmovanje kjer de se pošteno izbrala naj pizza😉

Komentarji

ranko

Od kdaj je pa Špodnja Ščavnica v pomurju???

sokolec

Ge je pa te? Nazaj v 3 . razred OŠ

Pederčina

Magarec! Vse do Benedikta je Pomurje! Torej kje je Ščavnica???

MešterC

Samo fkraj od mojga šanka

Kovačevski pes

Budeletino je bil in osto tej debil!

Gost81

Ja te pacient je mislo ka izpadel faca, ampak mislim ka se njemi na prometi kar pozna

Niko i ništa.

Prostak može iz sela, ali selo ne može iz prostaka!

Cimešter

Pridi do mene pa se pogočiva nej na pamet 😉

Martin Zoks

Se še enkrat javno izpostavim, moja izjava je bila dogotku primerna, nikogar san ne žalo, samo san pravo kak živimo 😗

piza

Bom preveril !

Olosh

Najboljšo pico ma Pizza na i, kere nega niti na seznami. Komedija :)
Vse ostalo je povprečje.

helmut

to praviš zato ker si nikoli nej probal pice pri Križani.

Urška rules

Saj pa nismo 1 aprila da bi se hecali

Opel

Najbaokša v poznanovci pod lipo! Pa še vsi so neverjetno prijazni. Samo tak dale. Čestitam

smrkci

Najboljša pica je v Gornji Radgoni picerija Potač.Naj slabša pa v Moravcih v Peruniki surovo testo nebi pisal če nebi doživel in to več krat.

Kafetiera

Denko niti nej bil na seznami. Ka itak nema konkurence. Napolitana kak se šika.

Bruhač

Ne razumem kak je lejko kome pica iz Perunike dobra

czd

Daleč najslabša je pri Kostani. Pol pečena, masna, slabi sir...

Luj 1

Maximus solidna pizza nemaš kaj

vato

Potac,krizan super..treba se v picasso-ji v banovcih probati

Cimešter okusi Goričkega

Medij sobotainfo, mislim ka je čas ka ne ,mečete vse v isti koš 🫡🫡

Cimešter

Nikoli se javno nisem skrival, 😉😉

Cimešter

Nikoli se javno nisem skrival, 😉😉

Cimešter

Nikoli se javno nisem skrival, 😉😉

Cimešter

Nikoli se javno nisem skrival, 😉😉

Okusi

Bomo naredili tekmovanje kjer de se pošteno izbrala naj pizza😉

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi