Prišlo je do trčenja, ena oseba se je poškodovala

| v Kronika

Pomurski policisti poročajo o dogajanju v preteklem dnevu.

Pomurski policisti so v preteklem dnevu obravnavali pet prometnih nesreč, v katerih se je ena oseba lahko telesno poškodovala, devet kaznivih dejanj, šest kršitev javnega reda in miru, zasegli osebni avtomobil ter tri povoženja divjadi. 

Ob 14.53 so bili obveščeni, da je v Šalamencih prišlo do prometne nesreče. Na kraju so policisti ugotovili, da je zaradi izsiljevanja prednosti v križišču prišlo do trčenja dveh osebnih avtomobilov. V trčenju se je ena oseba lahko telesno poškodovala.

Na področju kriminalitete so obravnavali tatvino gostinskega inventarja, tatvino prodajnih artiklov v trgovini, tatvino denarnice, tri povzročitve lahke telesne poškodbe, uporabo negotovinskega plačilnega sredstva, grožnjo ter zasegli bankovec za 200 evrov, za katerega se sumi, da je ponarejen.

Javni red in mir je bil kršen štirikrat na javnem kraju in dvakrat v zasebnih prostorih. Kršitelji so se ob intervenciji policistov pomirili in s kršitvami prenehali.

Pogostejše meritve hitrosti z radarjem bodo policisti opravljali na območju PP Lendava.  

Preberite še

Komentarji

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi