Avto moto rally – vse za varnost prometa - sprememba datuma
Termin
Lokacija
M. Sobota – Sebeborci (start v PVC Španik Murska Sobota)Tekmovanje v izvajanju spretnostne vožnje motornih vozil A in B kategorije, ocenjevanje rally vožnje v skladu s pravili cestnega prometa (poligon Španik), testiranje iz teorije cestno prometnih predpisov (testne pole). Tradicionalno državno tekmovanje v spretnostni vožnji in tekmovanje paraplegikov in tetraplegikov. Vožnja poteka na progi po občini Moravske Toplice.
Posredujemo popravek datuma dogodka Avto moto rally – vse za varnost prometa, ki bo v soboto, 18. 10. 2014 ob 10.00 (in ne 16. 10. 2014).
Lokacija: M. Sobota – Sebeborci, start iz PVC Španik Murska Sobota (vožnja poteka na območju občine Moravske Toplic in občine Puconci do cilja pri gasilskem domu v Sebeborcih).
Tekmovanje bo v treh disciplinah:
1. tekmovanje v izvajanju spretnostne vožnje motornih vozil A in B kategorije (poligon Španik),
2. ocenjevanje rally vožnje v skladu s pravili cestnega prometa,
3. testiranje iz teorije cestno prometnih predpisov (testne pole).
Tekmovanje organizira ZŠAM Murska Sobota in AMD Štefan Kovač Murska Sobota, v sodelovanju z Moto klubom Veterani, društvom paraplegikov Prekmurja in Prlekije iz M. Sobote.
Pokrovitelj tekmovanja je SPV občine Moravske Toplice in SPV občine Puconci.