Daniel Šabjan

Daniel Šabjan

Pozdravljena,
če na kratko povzamem, študentje se prijavijo na spletni strani Demole in v nadaljevanju steče postopek izbora študentov, primernih na razpisanih projektih. Po podpisu tristranske pogodbe študenti pričnejo s timskim delom na projektu (predvidoma 4-5 študentov), ki poteka 3-4 mesece, v sodelovanju s podjetjem, fakulteto, v tem času pa se pripravi študija oz. prototip rešitve, ki rešuje problematiko. Po predstavitvi rezultatov, se med podjetjem in študenstko ekipo izvedejo pogovori o odkupu pravic oz. nadalnjem sodelovanju.
V glavnem primerno za vse tiste, ki vas zanima R&R ter želite iskusiti projektno delo s podjetji že v času študija. Seveda je to lahko dobra odskočna deska za kasneje.
Lep pozdrav, Daniel / [email protected]

Daniel Šabjan

Demola je finski model povezovanja študentov, podjetij in visokošolskih ustanov. Demola Maribor je 7 center v tej mreži, ki združuje preko 1500 študentov in 250 projektov.
Letošnji izzivi študentom s strani slovenskih podjetij so podani. To je torej vabilo študentom različnih smeri, ki si želijo vključevanja v interdisciplinarne skupine in praktičnega reševanja prvih konkretnih podjetniških in realnih izzivov.
Seznam projektov in prijave na Demola Maribor: maribor.demola.net/project/list/all. Se vidimo?
Daniel, Kreativne ideje

Daniel Šabjan

Zdravo,
zanima ali obstaja v Murski Soboti, ali njeni bližnji oz. širši okolici poleg LU MS še kakšno podjetje, s.p.. posameznik za izvajanje konverzacije iz poslovne angleščine s področja IKT?
lp