Želite biti vedno na tekočem? Izberi Sobotainfo kot prednostni vir na Googlu.

Nafta poražena, boj za naslov podaljšan do zadnje tekme

| v Šport

Grosuplje odločitev o prvaku 2. slovenske nogometne lige prestavilo na zadnji krog.

Nogometaši Grosuplja so v predzadnjem krogu 2. slovenske nogometne lige premagali Nafto z 2:1 in odločitev o prvaku prestavili na zadnji krog, ki bo v boju za vrh v petek. Nafta je doživela prvi poraz v sezoni, a ima pred zadnjo tekmo dve točki prednosti.

Pokalni finalisti z Grosuplja so povedli v 33. minuti, ko je po lepi samostojni akciji zadel Vinko Skrbin. Še pred polčasom je vodstvo povišal Nikola Jovićević in dosegel svoj 17. gol v sezoni 2. slovenske nogometne lige.

Nafta, ki je v prvem delu zadela vratnico, je znižala po nekaj sijajnih potezah Amadeja Maroše v 56. minuti. Za 20. zadetek v sezoni, s čimer se je izenačil na vrhu lestvice strelcev z Muratom Bajrajem (Beltinci), je prikazal zvrhano mero občutka pri sprejemu in prepričljivem zaključku akcije.

Lendavčani so v nadaljevanju še poskušali, imeli prevlado na zelenici, a resneje vrat domačih niso ogrozili.

Nafta je tako ostala pri 74 točkah in doživela prvi poraz v sezoni 2. slovenske nogometne lige. Grosuplje ima zdaj 72 točk. V zadnjem krogu bodo Lendavčani v petek ob 17. uri gostili Triglav Kranj, Grosuplje pa bo istočasno gostovalo v Biljah.

Preberite še

Komentarji

8900

Če bodo razglasili pandemijo v prihodnjih zimskih mesecih, samo ne se cepiti, če vam je zdravje ljubo.

megla 2025

PREKMURCI MORAJO ZMAGAT,ČE ŽELIMO VIDET NA LEPEM STADIONU V MURSKI SOBOTI PREMURSKI DERBI.

Janus Veliki

To je šele začetek potopa Orbanovega kluba.

kva

Povejte gospoda raje kdaj pa bo konec carno bejlega potopa?

mostje

Turbašje so pred pol leta krijčali ka so skoro že v prvi ligi zdaj pa so popušili in to debeloga .Njim je mesto druga liga nič več

Komentarji

8900

Če bodo razglasili pandemijo v prihodnjih zimskih mesecih, samo ne se cepiti, če vam je zdravje ljubo.

megla 2025

PREKMURCI MORAJO ZMAGAT,ČE ŽELIMO VIDET NA LEPEM STADIONU V MURSKI SOBOTI PREMURSKI DERBI.

Janus Veliki

To je šele začetek potopa Orbanovega kluba.

kva

Povejte gospoda raje kdaj pa bo konec carno bejlega potopa?

mostje

Turbašje so pred pol leta krijčali ka so skoro že v prvi ligi zdaj pa so popušili in to debeloga .Njim je mesto druga liga nič več

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi