Nogometaši Mure so danes v Ljudskem vrtu igrali tretjo tekmo UEFA Evropske konferenčne lige proti francoskemu klubu Stade Rennais.

Sobočani so morali premoč priznati že proti Vitesseju in Tottenhamu, zato še čakajo na zgodovinsko prvo točko.

Strateg Mure je pred tekmo še poudaril, da je Rennes kljub poletnemu odhodu Eduarda Camavinge še vedno kakovostna in tekmovalna ekipa.

Tokrat v ekipi ni bilo Škofleka

Žiga Škoflek danes ni pomagal ekipi, saj je po testih obnovil poškodbo. Na klopi je bil Bobičanec, ki je zaradi poškodbe nazadnje igral osmega avgusta.

Potek tekme:

16' Maruško je v kazenskem prostoru stopil na gleženj Guirassyju. Glavni sodnik tekme je pokazal na najstrožjo kazen. Obradovič je bil premagan. Guirassy je streljal z bele točke in zadel za vodstvo.

20' Gooool! Lotrič je po dobri podaji Karničnika zadel za izenačenje.

41' Gaëtan Laborde je zadel za vodstvo gostov z 1:2.

Konec prvega polčasa.

Drugi polčas je minil brez zadetkov. Tekma se je v Ljudskem vrtu končala z zmago Francozov.

KONČNI REZULTAT: NŠ Mura -  Stade Rennais 1:2

Komentarji (26)

Jug (nepreverjen)

🖤🤍🖤🤍💪💪💪🖤🤍🖤🤍👏👏👏

Karl Marx (nepreverjen)

V prvon polčesi nesmimo dobiti gola. Pika. Milom ali silom. Zlepa ali zgrda. Če ne dobimo gola v prvon polčasi, te de igra odprejta, te je vse mogouče.

U2 (nepreverjen)

Tij se drogeraš....

In reply to by Karl Marx (nepreverjen)

🖤🤍 (nepreverjen)

Mura raztura! 🖤🤍
..sekale do se pa tak ale ovak,večen standart!

Boukši smo kak PSG. Prejšnji keden je Rennes prouti PSG -ji (Messi, Neymar, Mbappe, DiMaria, Verati) zmago 2:0.

LAC (nepreverjen)

Kak brezveze do bi Mura drugi zadetek. Nasprotni igralec leži na tleh a igralci Mure igrajo dalje, kot da so boljši nasprotnik. Daj žogo v avt pa gredo 2-3 minute. Da se igrati z Francozi.

Gledalec (nepreverjen)

Katero tekmo si ti gledal? Ravno francoski igralci niso brcnili žoge v out medtem, ko je njihov igralec ležal na tleh. Krivec za drugi gol je sigurno Obradović, pa tudi obramba, katera ni reagirala na odbito žogo. Pa to ni bilo prvič! Prvi gol spet brez veze... ampak, učenci se pač učijo. Tu se ne da pomagati.
Škoda, včeraj bi remi res lahko izvlekli!

In reply to by LAC (nepreverjen)

bojler (nepreverjen)

Mislin kakše bedarije v obrambe delamo...

Evo, vzpostavili smo ravnotežje. Tak je tou v fuzbali. Gda špilaš z ekipov štera je ligo nad tebof, te nücaś 50 minut, ka gor prijdeś kak parejrati hitrosti. Te pa že ide. Nišče je nej z drüjgoga planeta, vsi so s krvi pa mesa.

Rennes menjo 3 igralce v 60 minute, teče 70 minuta... ka mi delamo?

vodka (nepreverjen)

Realen rezultat in čestitke za hrabro igro.

Rennes : Mura 2:1, Rennes : PSG 2:0 torej Mura : PSG 1 : 0.

realnoo (nepreverjen)

ti si tele

Navijacica 2 (nepreverjen)

Cestitke Muri za borbeno igro bili ste boljsi nasprotnik z malo
srece bi igro tudi dobili. Samo tako naprej bravoooo!

12 (nepreverjen)

Zal poraz
Domace prvenstvo steje

Bilal bilal (nepreverjen)
Komentar je zaradi velikega števila negativnih odzivov skrit.

Mura mura sramota

Ka van (nepreverjen)

je DF nej že en den prle napovedo pravega izida?

kukuk (nepreverjen)

Vodka se usral.

mjauauu (nepreverjen)
Janez Ukrajinski (nepreverjen)

Bravo Robi! Na zgodovinski tekmi polnih cca2000 ljudi.. aja pa Dominik je bil v vijolčnem, ali črno belem, na "svojem stadionu" karma je prasica...upam da je vsaj na vipu bil veliki človek iz UO g.Cigut, krvnik Mure...j....s.

gost81 (nepreverjen)

tou zdaj nišče nevej ka si štel povedati.

In reply to by Janez Ukrajinski (nepreverjen)

Dundek (nepreverjen)

5x san prečital pa še izda ne razmin

;l (nepreverjen)

Vsi jemlejo to ligo kak lako cemo in spilajo telko kak trbej. v izločilnih bojih de verjetno prava slika.

afta he (nepreverjen)

Ne glede na poraz sem z današnjo predstavo torej igro Mure v večini zadovoljen, razen neumnosti v obrambi in to samo dve, zato dva gola. Tekmo smo izgubili zaradi igre v napadu, ne v obrambi. V obrambi je bilo minimalno napak, v napadu pa dosti več neizkoriščenih priložnosti ,kot napak v obrambi. Zato vsi ponosno naprej.