Po dogodku, ko je dijak prvega letnika s škarjami napadel profesorico, se je na družbenem omrežju TikTok pojavilo veliko posnetkov, kjer se mladi s črnim humorjem šalijo na račun tega incidenta.

V prejšnjem tednu je javnost pretresel dogodek v Šolskem centru Celje, ko je dijak prvega letnika s škarjami napadel učiteljico. Ta na srečo ni utrpela hujših poškodb. 

Vzrok napada naj bi bilo nestrinjanje z ocenjevanjem. Med ustnim ocenjevanjem pri pouku matematike naj bi namreč prejel nezadostno oceno. 

Ostali dijaki so učiteljici ob napadu priskočili na pomoč, po dogodku so jo preventivni pregledali v celjskem urgentnem centru.

Na TikToku val posnetkov s škarjami

Mladi so se na dogodek odzvali s humorjem in na priljubljenem družbenem omrežju TikTok začeli z objavljanjem posnetkov.

Ti kažejo, kako za šalo dajo v šolsko torbo škarje. Za vsak primer, če bi dobili slabo oceno. Ali pa imajo škarje pripravljene kar v žepu. 

@rekazys Trend#škarje @pepe.fyp @luka_bike_man @england_in_war @slimy278 @nagodepetar ♬ Chase ib azndilfs - Humphy

Komentarji (11)

helmut (ni preverjeno)

hahahaha

tuncika

Globoka država (predvsem tehnološki giganti) , soroš in kulci trenirajo "zombije". Država pa nič, starši pa nič....................

??? (ni preverjeno)

Mlato bi je kak konje

asdasd (ni preverjeno)

Kaj pa človekove pravice, deca so nej krivi če jih štrukljevi šolniki ne vedo naučiti, ker so preveč okupirani z plačami in plačili v drugi pokojninski steber.

Kejd (ni preverjeno)

Vi pa fsakšo bedarijo morete objaviti...

grobar (ni preverjeno)

Jako smejšno,gnes škarje,za par dnij pištola.

realnooo (ni preverjeno)

tau ti je medij. Norca delanje z naroda!

.alapp (ni preverjeno)

bedno. cist brez smisla za humor, kot barbika. niti crni humor to ni, ker je xxx kopirano. Mladi a ste brez lastnih zamisli.

ED (ni preverjeno)

Rezultati preširoke demokracije, ki že meji na anarhijo. Dajmo je še več,
naj dela, vsak kar hoče. Jutri se bo znesel nad starši, potem nad varuhe
reda in miru, nad predstavniki zdravstva, javnega življenja ...

ED za Kejd (ni preverjeno)

Oprosti, to niso nikakršne bedarije, pač pa zelo zelo resne stvari, vredne širšega družbenega vprašanja.

HojSS PRESS (ni preverjeno)

Hmmmm, bodimo radi, če otroci škarje nosijo s seboj v šolo.
Sicer jih imajo napisane že na listu, ko se poleti nabavljajo šolske potrebščine.
Še dobro, da nismo v Ameriki.
Tam od časa do časa kakšen učenec v šolo prinese avtomatsko puško !!!
Zato so škarje mala malica !!!!
Če pogledamo celotno kroniko zadnjih nekaj mesecev se bo pač na take svari treba navadit !!!!!!

Starejše novice