Nepregledna množica norela ob zvokih BQL, Bebeka in Plestenjaka

| v Scena

Drugi dan festivala Soboški dnevi je mestni park napolnila nepregledna množica. Včeraj je bil namreč vrhunec Soboških dnevov, najprej sta na oder stopila ljubljenca najstniških src BQL, za njima pa še ena največjih rock legend Balkana Željko Bebek, ki je s svojimi hiti poskrbel za nepozabno zabavo. Pred nastopom enega in edinega Jana Plestenjaka, je množico obiskovalcev pozdravil tudi soboški župan Aleksander Jevšek. 

Na grajskem dvorišču pa so včeraj nastopili Jimmy Barka Experience.

Danes sledi še zadnjo dejanje Soboških dnevov. Tudi danes se bo vse od 9. ure naprej v parku odvijal Igrivi park, za najmlajše bo ob 19. uri s predstavo "Zverinice prijateljice" nastopil Matjaž Pikalo, ob 20. uri pa se bo predstavilo KUD Dolina miru.

Ob 20.30 bo na glavni oder stopila Nina Pušlar s skupino, za njo pa pe QUEEN - Real Tribute Band.

 

FOTO: Jan Vitez

Preberite še

Komentarji

f12

bravo, po dugon časi palik slike na nivoji

korakal

In v kateri zavod so potem pospremile te ponorele množice ? V zavod za kulturo ker le tam norijo.

Mura je večna

korakal tij *žaljiva vsebina je bila odstranjena* eno zabito, nikaj je nej bilou ponorelo, bilou je tak kak trbej, množice so uživalev profesionalni izvedbi nastopajočih, tij pa samo čumi doma butalec.

ni imena

Resno odlične fotke :)

Profile picture for user black panter robin hood

bebek je pozabo na konci na eno pesem,laku noč svirači

aoxd

Bebek majstore, plastenjak pa ena sams žalost.

Čudo

Slika 85. Sramota. Park so tak lepo zrihtali, mikkovci so se potrudili z dekoracijo, deca pa nemajo odnosa do ničesar, razen do sebe.

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi