Želite biti vedno na tekočem? Izberi Sobotainfo kot prednostni vir na Googlu.

Danes na Soboških dnevih Jan Plestenjak, Leopold I. & Drügi in nočni nastop Smaal Tokk

| v Scena

Sobotno dogajanje v Murski Soboti bo prineslo razstavo starodobnih vozil, predstavo za družine, Odprti oder, večerne koncerte in nočni zaključek na grajskem dvorišču.

Festival Soboški dnevi danes nadaljuje program v središču Murske Sobote. Sobota, 27. junija, bo ena vsebinsko najbolj razgibanih festivalskih dni.

Dogajanje se bo začelo že dopoldne, nadaljevalo s programom za družine in koncerti na velikem odru, sklenilo pa v nočnih urah na grajskem dvorišču.

Dopoldne bo namenjeno starodobnim vozilom

Današnji program se bo začel ob 8. uri na Trgu zmage pred Novo Ljubljansko banko, kjer bo na ogled tradicionalna razstava starodobnih vozil in tehnike.

Razstava bo trajala do 13. ure, obiskovalcem pa bo ponudila priložnost za ogled vozil in tehniške dediščine v središču mesta.

Večerni program se bo začel s predstavo za družine

Ob 19. uri bo na grajski ploščadi na sporedu predstava za družine Dr. Ulooźe: Date.

S tem se bo začel večerni del sobotnega festivalskega programa, ki bo najprej namenjen družinam in najmlajšim obiskovalcem.

Na velikem odru Odprti oder, Leopold I. & Drügi in Jan Plestenjak

Ob 20. uri se bo dogajanje nadaljevalo na velikem odru. V okviru Odprtega odra bodo nastopili Dorian Peterka ter Timi, Jaša in Saša Slavic.

Ob 21. uri bo sledil koncert Leopold I. & Drügi, ki bo večer uvedel v osrednji koncertni del.

Eden od vrhuncev sobotnega dogajanja bo ob 23. uri, ko bo na velikem odru nastopil Jan Plestenjak.

Nočni zaključek s Smaal Tokk

Po večernih koncertih se bo festivalsko dogajanje nadaljevalo še na grajskem dvorišču.

Ob 1. uri ponoči bo tam nastopil Smaal Tokk, ki bo sklenil sobotni festivalski večer.

Preberite še

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA
o moj boug pomagaj mi

Plestenjak ? A res ne premorete pripeljati ,kaj boljšega ? Vsako leto isto vse slabše in slabše .Orleki niso vredu ?

koga?

Orleki? Pa tej so tak prežvečeni pa dosadni kak tej Plestenjak.

KavčarSfotelja

Ka pa Leopold tretji tudi pride!! 😆😂

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA
o moj boug pomagaj mi

Plestenjak ? A res ne premorete pripeljati ,kaj boljšega ? Vsako leto isto vse slabše in slabše .Orleki niso vredu ?

koga?

Orleki? Pa tej so tak prežvečeni pa dosadni kak tej Plestenjak.

KavčarSfotelja

Ka pa Leopold tretji tudi pride!! 😆😂

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi