Jožef Horvat, poslanec stranke Nova Slovenija, je tokrat spregovoril o trenutnem »vzdušju« v državi in (daljnosežnih) učinkih, ki jih imajo odločitve vlade.
Ker je sanacija države po poplavah ena pomembnejših točk, s katerimi se ukvarja slovenska politika, je pogovor nanesel tudi na to področje, ki pa za sabo pušča precej nejasnosti.
Horvat je nekaj besed namenil tudi sodelovanju s pomurskimi poslanci, regijskim projektom, ki kar »ne želijo« steči, pastem, ki preko napačnih odločitev prežijo na gospodarstvo, potrebi po mirovni politiki ter pripravam na evropske volitve leta 2024.
Pogovor lahko pogledate na spodnji povezavi.
Komentarji (18)
San cuo ka de Horvat drugo leto konkurenca crncekon na maratoni v Radencaj
brzi joško
Vred si poberi polanskoga šerifa
Odkar je ta stranka podaljšek SDSa nega nika z nje.
Niso ne šiš ne miš.
Horvat se je že opravičil Šarcu, ker je javno o njem lagal?
Zakoj material iz Ideje tv davlete na sobotainfo? Sploh pa taksi gnili material!?? Neksi nivo bi pa lehko imeli.
Ehhhh, brzi Đouži, bolje, da si tiho.
Raje povej kako kaj Valentin Hajdinjak.
Od zadaj je vodil stranko.
Pravi duhovni vodja.
Toninček mu do kolen ni segel.
Pa Polanski šerif.
Kako se je kadrovalo.
MORS, DARS,...
Vsi komentatorji so ti dobro povedali.
Druge si imel za kruhoborce.
Pa ti si največji kruhoborec.
Vedno si kritiziral partijo in udbo.
Pa komunisti so ti skoraj celo življenje rezali kruh.
Kako si lahko tako brezobrazen, da po njih serješ ???
Prejšnji mandat, ko je bila Janševa vlada so ti stari komunisti in udbaši omogočili, da si še dve leti imel mastno plačo in ni prišlo do predčasnih volitev.
lukčevmesec - Komunisti niso rezali kruha nikomur, razen sebi, ker je takrat po 2. svet vojni šel naš narod z trebuhom za kruhom v Avstrijo in osovraženo Nemčijo in si tam z delom zaslužil kruh in od tega dela se je tudi takratna komunistična oblast preživljala, ker ASCH in Nemška MARKA komunistom nista smrdela. Ti pa moram nažalost povedat, da se je komunistična partija sesula sama vase in to brez kakšne opozicijske stranke. Tako so komunisti bili napredni, kot so sedaj naprimer v S. Koreji, Venezueli in v vseh diktatorskih državah vzhodnega bloka v naši soseščini pred 1990 letom.
vsi ljubitelji yugo komunajzerov so ti dali minus,ge ti dan en velki plus
točno tak je bilo
A, zaradi tega se je šolani komunist Janez obrnil? (ne spreobrnil) Še veliko je takih, ki so s pomočjo rdeče zvezde prilezli v politični prostor, danes pa te gnusobe pokvarjene pljuvajo v svojo lastno rdečo skledo!? Kar se pa tiče "rezanja kruha", si pa brcnil v popolno temo! S trebuhom za kruhom so šli pretežno grabežljivci in pohlepneži, pa tudi primerki z umazano vestjo! Zavestni državljani brez sindroma egoizma so pač ostali doma in opravili brezplačno marsikatero uro pri obnovi takratne domovine. Za vse je bilo dovolj kruha in nihče ni bil lačen, kot se to dogaja v naši "demokratični" SLO! Danes bogatim "merjascem" pokajo gumbi na srajcah od prenažrtosti, dočim revni v vrsti čakajo pred karitasom na ulici na svoj vsakdanji topli obrok!? In kako to stanje različnosti preprečiti?; z Udbo, diktaturo in golim otokom, kot je bil! Le z diktaturo in doslednim delom udbe je mogoče zagotavljati mir in ravnovesje! Stanje kot je danes, ne prinaša več dolgotrajnega miru. Ob tem je seveda izgovor na migrante odveč!
kvizling izdajelec demokracije
Ka je Joža poslal depešo na Sobotainfo, da se brišejo komentarji??
Jaužek ne laži enoj osebi in ta oseba si tij sam.
Dosmrtni poslanec ,ki samo tam sedi in blebeta nekaj brezi veze
Seveda, z brezveznim blebetanjem je mogoče zaslužiti neprimerno več, kot s pridnimi delovnimi rokami. Splača se biti "večni" poslanec, ni kaj.
Kakša hamičija vas fķüp držij🙈🙈🙈🙈 Horvat ma čista praf! Vij se pa pojejte od škodoželjnosti.
Kakša hamičija vas fķüp držij🙈🙈🙈🙈 Horvat ma čista praf! Vij se pa pojejte od škodoželjnosti.