Vir: posnetek zaslona
Gre za enega redkih takšnih železniških prehodov v Sloveniji.

V Gornji Radgoni se ob železniškem prehodu, tik ob meji z Avstrijo, vozniki soočajo z nenavadnim prizorom.

Železniški prehod je eden redkih v Sloveniji, kjer ni običajnih polzapornic, semaforjev ali zapornic.

Namesto teh varnost zagotavlja kar član ekipe vlaka, ki pred vsakim prehodom izstopi, ustavi promet in šele nato omogoči varno vožnjo vlaka čez cesto.

Po objavi posnetka na družbenem omrežju Facebook se je med komentarji sicer razvila debata, da vlak na omenjenem območju pelje le enkrat na mesec ali še manj.

Podobna ureditev naj bi bila tudi v Rušah.

Ostanite na tekočem v vsakem trenutku!

Prijavite se na e-novice in vsak teden prejmite na svoj e-naslov najboljše objave iz Pomurja, ekskluzivne novice in privlačne nagradne igre.

Video: Facebook, Frank Furth

Komentarji (7)

kuntakinte (ni preverjeno)

...tomi je krijf Janša...

5655 (ni preverjeno)

zato je skrajni čas, da se umakne iz politike, že dovolj je bil celo življenje prisesan na proračun in delal z.g.a.go

merklinova (ni preverjeno)

umaknil se bo 20 let za Kučanom, ker je toliko mlajši!
Kdo pa dela večjo zgago, pa naj presodi vsaki sam....

pohorski bataljon (ni preverjeno)

Živel Janša
dol z malim murgeljskim prdcem

kuntakinte (ni preverjeno)

...moren se popraviti...tomi je krijf slovenski zet Trump...nej pa Janša...

Strojevodja Ibro (ni preverjeno)

Sem strojevodja Ibro prdim, rigam in serjem vse povprek.

Strojevodja Ibro (ni preverjeno)

Imam prisesek in sem prisesan na občinski denar. Ko jebe smrdečega domobranca jajoša.

Starejše novice