Čeprav je vodstvo Splošne bolnišnice Murska Sobota prejšnji teden izdalo obvestilo, da so sprostili obiske na vseh oddelkih, pa se je danes zjutraj stanje ponovno spremenilo.
Zaradi porasta okužb z covid-19 ponovno omejitev obiskov
Poslali so dopis, da ponovno uvajajo omejitev obiskov pacientov na vseh oddelkih. Za omejitev so se odločili predvsem zaradi tega, ker so v bolnišnici minule dni zabeležili več bolnikov z boleznijo covid-19.
Obiski so tako odslej ponovno možni le ob doslednem upoštevanju vseh epidemioloških predpisov. Omejeni pa so na eno zdravo osebo na dan in to za največ 15 minut, pri čemer je obvezna uporaba zaščitne maske, so sporočili iz soboške bolnišnice.
Izjema so le pietetni primeri, kjer so obiski dovoljeni na osnovi dogovora z lečečim zdravnikom, so še dodali.
Vodstvo Splošne bolnišnice Murska Sobota se ob tem vsem obiskovalcem zahvaljuje za razumevanje.
Komentarji (27)
Izgleda ka mislijo izvajati kovidni cirkus do nezavesti. To so nej kovidni bolniki nego ljudje ka obolevajo za posledicami cepljenja.
spet jim je nekaj prineslo z madžarske strani - bo treba spet sobe luftat kot je to počelo prejšnje vodstvo?
baje sestre pušijo
Psihič zabiti
Psihič zabiti
Psihič zabiti
kaj delajo sestre
Nič ne delajo
Čudno, Janez Janša ni več na oblasti, Covid pa je še vedno. Kaj pravite na to levičarji in golobnjaki?
Golobič,,,, ni bil problem JJ. MINISTRI A SI POZABIL to ti škodi tvoja prepricanost ubogi Jane....
To je lejko samo v tej bolnici še tej kao "c...."groza...🤮🤮
Kohekova dela paniko
ona? haha. vej jo nouvo strokovno vodstvo zrihta ka nede
aha..covid virusek so imeli shranjenoga v enem predalu in ko se jim zahoče ga malo ven vzemejo in malo potorijo in da bo mir z obiskovalci.
Kaj, a so v Prekmurju več izolirali COVID da upajo trditi da gre za covid..,Napišite imena teh kvazi strokovnjakov šteri trdijo da gre za covid !
tou razhaja nouvi val direktive vodstva keri spucajo tisto ka jim je napoute
RTV SLO: 12. april 2023 ob 11:56
Ker je zaradi pridobljene zaščite in mutacij koronavirus virus postal manj nevaren, ga v Sloveniji od 1. aprila obravnavamo enako kot druge okužbe dihal.
-no ka je zaj za navoule sten covidom v SBMS?
In? Tudi gripa je okužba dihal in so pred 2020 pogosto meli omejene obiske... Neven, ka eni za brezveze delate nekšno paniko...
Nejga več Covid dodatkov, pa morejo nika se zmislete! Vse za 🤑🤑💵💸!
ge bi se rad cejpo četrtič proti covidi.
kama in kda lejko prijdem na cepljenje?
k Žalike, sicer v rit cejpi ale tuj dobro
pridi
te bom jaz cepil
kakor sem cepil Pujso Pepo, pa Urško zabuhlo, pa Niko Pasjeglavo no kar celi rdeči tabor indijancev
... zakoj že je odstoupila strokovna direktorca??????????????????????
Ni odstopila ampak so ji prijazno napotili (brez napotnice) na drugo delovno mesto ker je prišel čas sprememb.
Hišni red - Splošna bolnišnica Murska Sobota
https://www.sb-ms› hisni-red
Pacient za sprejem v bolnišnico potrebuje:
napotnico svojega osebnega zdravnika,
kartico zdravstvenega zavarovanja in
potrdilo, da nima zvišane telesne temperature čez 37 stopinj ter
potrpežljivost in pozitivnost.
jebo vas Hitler
Če nima vročine in je zdrav
kaj bo potem hodil v bolnišnico
Mater ste fuknjeni
sem slišal da so komunalno podjetje ki ima v upravljanju pokopališče preimenovali v
Zaključna dela v zdravstvu d.o.o