Še v eni pomurski občini zraslo novo nogometno igrišče

| v Lokalno

Vrednost investicije je bila dobrih 160.000 evrov.

Občina Tišina je septembra zaključila izgradnjo novega igrišča za mali nogomet z umetno travo pri Osnovni šoli Tišina, ki bo služilo šolskim programom in lokalnim športnim društvom.

V sklopu investicije je nastalo igrišče z umetno travo, opremljeno z vsemi potrebnimi elementi - goli, mrežami ter označbami na igralni površini. Urejena je bila tudi okolica objekta, kjer je občina položila travno rušo.

Skupna vrednost investicije znaša približno 161.500 evrov

Občina Tišina je pri projektu uspešno kandidirala na dveh razpisih. Na razpisu ministrstva za gospodarstvo, turizem in šport, je pridobila 50.000 evrov, na razpisu Fundacije za šport pa dodatnih 29.871 evrov.

Preberite še

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA
GuguMugu

Zdaj do mogli samo še fuzbalere najti. Ka do kakšno točko osvojili. Ka zdaj špilajo nekši , ka rejdno bejžati ne vejo.

Srečko123456789

A ni igrišče namenjeno tudi mladim? Od U5 naprej se podijo za žogo..
Fuzbal ni namenjen samo za stare, predebele pijance in čikaše.

KIBIC

Zelo lepo, da bodo imeli otroci kje trenirati.
Pohvala občini in vodstvu kluba.
Bi pa obojim svetoval, da malo spustijo žogo dol pri apetitih naprej, ker v občini imamo še kaj drugega kot le fuzbal.

Lukčev Mesec

Lokalne volitve se bližajo

A

Eni ste rejsan bumbari, či se nika ne dela je nej praf, či se kaj dela pa nej. Igrišče je samo plus nej pa razni spomenijki ipd. Krožišče na Tišini je spomenijk keri je košto čuda.

innoolip

drujgo prekmurji ne nucamo; samo fuzbal!!!

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi