Prešerno vzdušje v Rakičanu: Marija praznuje 100 let

| v Lokalno

Nekdanja šivilja v tovarni Mura se je posladkala s torto, nazdravila s šampanjcem in zapela zdravico.

V rakičanskem domu starejših je te dni še posebej veselo. Stanovalka doma Marija Verban je namreč praznovala svoj okrogli, stoti rojstni dan.

Z Marijo je praznoval tudi župan

Slavljenka se je med stanovalci in obiskovalci počutila odlično. Med drugim so ji voščit prišli prijatelji iz Binkoštne cerkve v Murski Soboti, direktor doma Zoran Hoblaj in župan Mestne občine Murska Sobota, Aleksander Jevšek.

 

 

Najrajši prebira Sveto pismo

Slavljenka je vse življenje delala, do upokojitve je bila šivilja v Muri, kasneje pa je znala poprijeti za vsako delo, ki je bilo potrebno okrog hiše. V domu je komaj zadnje leto, saj je dolgo bila dovolj vitalna za dokaj samostojno življenje.

Z oskrbo v domu je zadovoljna, želi pa si novih očal, saj izjemno rada bere, še posebej Sveto pismo. Tudi kakšne operacije kolen se ne bi branila, da bi spet lahko samostojno stala na nogah. 

 

J.Ž.

Preberite še

Komentarji

čarni vrag

župan se grebe na račun starih bab

qpqpa

in ti si nevoscljiv. Grebi se se ti.

Omlkodep

Tej stare babe trbej cepite ka se ftegnejo.

Alenka Buzerantovšek

škoda cepiva

Superca345

Super, vse najbokše Marija! Držite se lepo!

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi