Policisti opozarjajo, da so nekatere ceste še vedno zaprte

| v Lokalno

Nekatere ceste v Pomurju so še vedno poplavljene

V preteklem dnevu so policisti v Pomurju obravnavali dve prometni nesreči. V eni je bila ena oseba lažje telesno poškodovana. Obravnavane so bile še tri poškodbe vozila na parkirnem prostoru in dva primera povoženja divjadi. Poleg tega je bilo obravnavanih pet kaznivih dejanj in dve kršitvi javnega reda.

Izven naselja Kobilje je voznik osebnega avtomobila zaradi neprilagojene hitrosti zapeljal s ceste, kjer se je vozilo prevrnilo na streho. Voznik se je pri tem lažje telesno poškodoval.  

S področja kriminalitete je bila v Grabonošu iz parkiranega avtodoma obravnavana tatvina dveh koles. Radgonski policisti so obravnavali še poškodovanje tuje stvari, soboški pa goljufijo in zatajitev. Na avtocesti so policisti obravnavali tujca, kateri je uporabljal ponarejeno vozniško dovoljenje.

Javni red je bil kršen 1-krat v zasebnem prostoru in 1-krat na javnem kraju. Kršitelji so se ob intervencijah policistov pomirili in s kršitvami prenehali.

Nekatere ceste v Pomurju so še vedno poplavljene in zaradi tega zaprte za ves promet. Udeležence v prometu opozarjajo, da upoštevajo postavljeno prometno signalizacijo.

Pogostejše meritve hitrosti z radarjem bodo policisti opravljali na pomurski avtocesti.

Komentarji

blup

cesta Trnje Gomilici je tudi zaprta.

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi