Pesek za polnjenje protipoplavnih vreč lahko prevzamete tudi v Severni obrtno-industrijski coni Murska Sobota, obveščajo iz Mestne občine Murska Sobota.
Protipoplavne vreče pa so na voljo v gasilskem domu Murska Sobota.
Komentarji (6)
Ma jebo te MOMS takša katastrofa kak je zdaj v soboto neje bilo nikdar. Vreče pri gasilskem domu,pesek v BTC pa kaj še???? Sobota je v katastrofalnem stanju ,kak so ceste z plevelom zaraščene,kak so pločniki zaraščeni.!!!!? Pa je je župan ,ge so vodilni? Kak najslabša ves na madžarskem smo. Kdor pozna toga župana čeli neje ž od župana naj ga pela malo po Soboti.
Ne paničari, če nebi kanalizacije zrihtali kak treba, bi se kajaki vozili po soboti.
On se joče ka desnih nega nigde ,to je njegov edini problem.
Pejsek je že sfalo ! Znonkar so ga naši že odnesli ??
sumič ne bluzi či ideš po vreče s pejskon ideš itak z avtojon tak ka se odpelaš od gasilskoga douma do Btc, ali tij bi rad se na pladnji.
bravo gospodje Golobje in vsi ostali soboski politiki.. 200 kil pesika de resilo podvoz pred ostalo soboto ka nede razlejvo 🤣🤣🤣