Na Polanskih dneh tudi letos Modrijani in Severina

| v Lokalno

Na letošnjem Pomurskem poletnem festivalu bodo letos nastopili Modrijani, Severina, Srebrna krila in še nekatera druga znana imena z glasbene scene.

 Letošnji Pomurski poletni festival, bolj znan pod imenom Polanski dnevi, zopet obeta mnoga zveneča imena glasbene scene Slovenije in držav nekdanje Jugoslavije. Festival, ki se bo odvijal od 4. do 11. avgusta 2013, bo potekal na že uveljavljeni lokaciji. V napovedniku, ki so ga izdali organizatorji, so navedeni glasbeni gostje Severina, Modrijani, Dejan Vunjak & Brendijeve barabe, Riblja Čorba, Srebrna krila, Rock Partyzani ter tribute banda Guns n' roses ter U2.

Več bo znanega v prihodnjih tednih, ko bodo organizatorji predstavili še ostale glasbene izvajalce.

Komentarji

tatarohunting

Soboški = Polanski.
Ni tu mesta v Soboti za Dan D, Elevetors ( no dobro da su bile Majke i Manouche ). Čim bolj neandertalno in poln park. Pa še cajke - v Soboti doajenka, v Polani pa glavna - zato gas,gas pa v Polano! Sobota pa takrat pusta prestolnica! Polana novi metropolis!

I'mTheLegend

Mogoče de moj komentar naleto na minuse, negativne komentare, karokoli, kar nejje bu moj namen.

Soboški zadnja leta ne ponujajo nič "čednoga" za večinsko populacijo. Nekšne "manj znane" skupine ne pritegnejo telko obiskovalcov, kak so jih naprimer (lani?) Novi fosili, kak de jih (na Polanjskij) Severina, itd.
Logično je, ka nemreš pod nikšin pogojon naprafti takšoga programa, prek keroga se ne bi nešče spotekno.
Moreš gledati na to, ka pritegneš čim več lidi, pa ka ti je ciljna publika, pubilka z stilon glasbe, kero večina posluša.
Mislin, ka je letos to Polanjskij uspelo, (mogoče Soboškin z Nedo, kera vupan, ka nede spejvala 5 pesmi pa čao), sploh z Modrijanami so opet zadeli v puno. Če je lani bilo za 0€ vstopnine cca. 8000 lidi, bi mogli letos dati vsaj 1 ali 2€ vstopnine, pa so zmagali. Če nedo pretiravali z vstopnino na Severini, so zmagali drugič. Mali Brendi tudi zna naprafti fešto. Za stare Rockere se tudi nekaj najde. Oboževalci Gunsov pa U2, majo pred noson (sicer približek) koncerta 2 svetovno znanih skupin.

Večina bi za sebe lejko najšla bar 1 den, keri bi ustrezal njegovomi okusi. Ajde recimo, metalci nemrejo najti nič za sebe, ali nekak dvomin ka bi narod navdušeni leto na metal koncert, pa še sosidi bi bili fejst veseli, kda bi se njin ovi ob 2 zajtra zderali v mikrofon.

Denis Kumin

Soboški>Polanski

V kon je tu čar polanskih dnevov, če se ponavlajo izvajalci iz lanskoga leta?
Bw

dekor

Kere izvajalce do še objavili?
Domače,šteri do jin zašenki igrali!Sicer so si pa sami krijvi,ka pa idejo!

I'mTheLegend

@denis_525

Verjetno si še nej čuo, ka v Polani sprejemajo/upoštevaoj tudi "feedbacke" in, glede na to, ka se je lani ljudstvo več kak odlično odzvalo na Modrijane, pa glede na to, ka majo do 2015 saki vikend zasedeni, ne vidin razloga, zakoj jih ne bi ponovno pozvali.

To je isto, kak so Blue Planet saki vikend na nekšnoj veselici, zato, ka organizatori znajo, ka do z ten pridobili na obiskovalcaj, pa do nekaj maznoli.

Pa še to, letos se ponavlajo samo Modrijani, Severina nejje bila v Polani že kakšna 4 leta, za ostale pa se ne spomnin če sploh že kda. Mogoče se zmejs ponavlajo Siddharta pa Big Foot Mama, pa še to pazijo, ka je vsaj 1 leto premora zmes. Pač iščejo skupine, za kere znajo, ka do njin napravle fešto, pa prpelale lidi na dogodek.
Medten, ka je čar Soboškij v ton, ka so na odprton (s ten mislin brez ograje/vstopnine/), mladina si lejko svojo pijačo prnese, pa majo dober izgovor, ka doma mami povejo, ka idejo na fešto (čegli muzike nedo niti čuli).
Pa nej, nej san zateženi starec, ka bi van solil pamet, ampak to gučin iz lastnij izkušenj :)

Anton Križnik

Modrijane je potrebno poslati v P:M:, Severino pa v HR (Hrastovec), potem pa se naj zamenjajo.
Dober tek !

x y

Nikoli nedo vsi srečni, pa kaken koli bao program na soboških :D saj tao je normalno, zakoj bi vsi isto muziko mogli poslušate?

Drugače pa polanski so drago za plačate, soboške zašenke. mislin, ka je tu že zadosta velka razlika zakoj je takša razlika v programe. konec koncev, pa je bila severina 2 ali 3 leta nazajna soboških paje bila zašenke, na polanskih pa dojo letos drago skaserali pa še božno rdečko do točili fuj

Wizeman

Tak je. Modrijaše v sakšo slovensko ves. Rajši vijdin modrijaše, šteri so bar naši, kak pa raznorazne Zećiće pa ićeviće, za štere je na Rvačkon ešče žijvi bouk nej čüu, prinas so pa zvejzde.....

Nej mi je jasno samo ka je mišleno z tribute bendama. Tribute (to) so ponavadi koncerti, posvečeni v čast posameznin izvajalcon ali bendon, izkaz spoštovanja, ge različni artisti izvajajo njuvo muziko oziroma priredbe. Tu ste verejtno mislili cover ali double bande.....

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi