Jane Burgermaister: Zarota s prašičjo gripo tudi v Sloveniji

| v Lokalno

Poleg Svetovne zdravstvene organizacije in Združenih narodov, je Burgermaistrova obtožila še farmacevtsko industrijo in Baracka Obamo s celotnim ameriškim političnim vrhom.

Burgermaistrova, ki je poleg nekaterih uglednih znanstvenih publikacij sodelovala tudi z avstrijskim lokalnim zdravstvenim časopisom, je prepričana, da je virus prašičje gripe nastal v laboratoriju. Aprila letos je vložila tožbo proti farmacevtskima podjetjema Baxter in Avir, ki naj bi ustvarili kontaminirano cepivo proti ptičji gripi. Burgermaistrova trdi, da je avstrijska podružnica Baxter AG poslala 72 kilogramov cepiva, ki naj bi bilo kontaminirano z živim virusom ptičje gripe, v laboratorije 18-ih držav, vključno z Slovenijo. Velika količina patogenega materiala, ki je bilo označeno kot bioorožje, naj bi se zaradi slabih varnostnih ukrepov pomešala z virusom navadne človeške gripe, kar avstrijska novinarka označuje kot namerno in načrtno dejanje.



10. junija letos je novinarka podala tožbo proti direktorici Svetovne zdravstvene organizacije - Margaret Chan, predstavniku iz Združenih narodov za influenco - Davidu Nabarro in nekaterim visokimi vladnim in farmacevtskim uslužbencem, ki jih obotožuje načrtovanja množičnega poboja s pomočjo kontaminiranih cepiv proti prašičji gripi. Za povrh trenutno najbolj odmevne teorije zarot je Burgermaistrova poleg omenjenih obtožila še Baracka Obamo, NATO in celotni ameriški politični vrh, ki s pomočjo implementiranja obveznega cepljenja načrtujejo redčenje zahodnega sveta. S sprožitvijo alarmantnega stanja 6.stopnje po mednarodnem zdravstvenem pravilniku omogoča Svetovni zdravstveni organizaciji in Združenim narodom prevzem nadzora nad državnimi institucijami in celo uporabo vojaške sile.





Razvoj in distribucija kontaminiranega cepiva, implementacija obveznega cepljenja ter množični poboj s pomočjo novega virusa vodi po mnenju Burgermaistrove do končnega cilja celotne zarote, ki je uveljavljanje nove, enotne svetovne vlade, ki kontrolira izčrpano in razredčeno svetovno populacijo.      



Nova teorija je ena izmed mnogih "virusnih" teorij po SARSU in ptičji gripi, ki obtožuje WHO in ostale mednarodne organizacije za ustvarjanje virusov v laboratoriju in poskusa prevzema nadzora nad družbo s pomočjo bioorožja. Tako se je letos pojavila še teorija o načrtovanem poboju s pomočjo virusa, ki ga je ustvarila PETA za ustavitev mesne industrije, ter vključenost združenih industrijskih panog, ki bi z množičnim pobojem zaslužili, kot so izdelovalci obraznih mask in plastičnih vreč za trupla. Ena izmed teorij razlaga, da je v novem cepivu snov, ki omogoča sledenje ljudi, mediji pa naj bi razširili zgodbo o pandemiji prašičje gripe zaradi medijskega materiala, ki je v trenutni gospodarski krizi potreben za ohranjanje delovnih mest v stroki.



Povezave: www.theflucase.com , www.birdflu666.wordpress.com/ (Jane Burgermaister)

          www.news.bbc.co.uk

          http://scienceblogs.com

         

Jane Burgermaister o zaroti:

Komentarji

mali20

Ma-da:) Za ostraševanje malih otrok in polnjenje njenega medijskega žepa:P

BLA BLA BLA....

zoe zoe

mali20 - dokaži kontra !

Sicer pa so te njene teze čist možne oz logične
- virus nastal v laboratoriju
- redčenje zahodnega sveta
- uveljavljanje nove, enotne svetovne vlade, ki kontrolira izčrpano in razredčeno svetovno populacijo (ta scenarij je sicer malo vprašljiv - saj za kontroliranje svetovne popoulacije že zdaj obstajajo inštitucije, FAO, WHO, ZN, katere imajo vzvode s katerimi bi nas lahko kontrolirali
- mediji pa naj bi razširili zgodbo o pandemiji prašičje gripe zaradi medijskega materiala, ki je v trenutni gospodarski krizi potreben za ohranjanje delovnih mest v stroki. ( spet čist logično)

Teorije zarote so vedno ble in vedno bojo, ampak prave teorije zarote so tiste za katero javnost zve, čez 50 let ali ko je vsega konec oz nikoli. Prašičja gripa, ki je trenutno aktualna je zgolj ena izmed tržnih niš farmacevtske industrije. Če pa je vključena v kakšno teorijo zarote pa mi navadni ljudje nikdar nemo znali, če pa bi što zvedo kaj, bi ga pa nadrejeni pospravili. Žalostno ampak resnično

Zvonko Žižek

"Razvoj in distribucija kontaminiranega cepiva, implementacija obveznega cepljenja ter množični poboj s pomočjo novega virusa vodi po mnenju Burgermaistrove do končnega cilja celotne zarote, ki je uveljavljanje nove, enotne svetovne vlade, ki kontrolira izčrpano in razredčeno svetovno populacijo."

:D

miic miic

spss - te pa ti dokaži ka je tak!!

mah babe se je pač znašla: izbrala si je dobro temo, jo povezala z njeno bujno domišljijo in zdaj pač zavaja naivni narod... z namenomm, da bi bila bolj prepoznavna. pun ku*** man že teh teorij zarote pa tej ''novinarke''.

ps: pričakujem minuse :)

mali20

spss takih teorij je na 1000.. In ce pobrskas po internetu in gledas njene komentarje nejso logični:)
Ona s tem napihovanjem lepo služi denar.
Saj za novo leto so tudi pravili ka de katastrofa, amerika bi tudi mogla propadnoti (bankrotirati) po porocanju nasega znanega ekonomiska kateri je teorijo zeu po ruskon profesorji keromi se je vtrgnilo:)

Poznan ljudi ka so ze meli tau bolezen in so pač mogli biti en teden doma. Pri hujši infekciji pa dobiš cepivo. Ni se obezno cepiti:) Tako da nemo postali nadaljinsko vodeni roboti:)
Pogledni temo ženska ka odi nazaj zaradi cepiva:) A JE RES??? BLA BLA BLA ni res!!! Malo pogledni pa ne motaj:)
Tau so vse zgodbice za otroke, ka jih je te večer malo strah:)

lp

mali20

miic ge ti dan plus, ker normalno mislis.
Samo zgodba od novinarkse je full dobra po kateri bi lejko naredili (horror) film.. HEHE

Zvonko Žižek

par 10k lidi (neven kakša št. je točno, pa niti pogledniti se mi ne zdi vredno) je mrlo letos za to gripo, za vsemi ostalimi variantami jih pa sakšo leto 500k mrge. z 10k smrtmi so ščeli znižati svetovno populacijo in zavladati svejti ... ja, itak. še milijon lidi bi lejko coj mrlo, pa ne bi to do nekše signifične spremembe pripelalo.

whatever. ne bojte tak naivni, kak američani. vidite, kama jih je to pripelalo ...

aladar kovac

ge san se cepo zatou ka vrvlen v "demokratični in svobodni svet"

Bosko

Pred čason je na starem sobotainfo bil obljavlen en link intervjuja. Za mene je fejst zanimivi, vse itq nesmiš 100% vzeti ali lahko pa si ustvariš svoje mnenje. Prispevek je malo düge, ali neje mi bilo žal niti minute ka san si ga ogledo. Malo za razmislite;intervju je narejen leta 2006. Eti pa še link: http://video.google.com/videoplay?docid=5897463004466037791#

Markic Kris

popi, zelo dober dokumentarec, san ga že gledo nekaj časa nazaj-pa bi lejko pravo ka je dobro povezo stvari. zizek, či misliš, ka je gripa nastala nekontrolirano kak vsaka ta živalska gripa do zdaj, te se idi cepit, saj ti pa cepivo nemre škoditi, ka nan farmacija samo dobro šče, pa cuj še zemi kakše tablete za dodatno imunost, ka v tabletaj so omembe vredni vitamini za človeško telo

Zvonko Žižek

Reigns, fak. Saj se mi je dozdevalo, ka je tudi Imunal svetovna zarota, pa san le skos slejpo san sebe. Zadnje čase čujtin nekše bolečine v levi roki. Sicer san ga že dugo nej zel, ali verjetno se učinki pokažejo komaj za par lejt, takka ... začalo se je; šlo de mi po gobe ... prst po prst, roka za roko. Ka de še komaj z ovimi, ka so na Aspirini!

Či bi človik vrvo v vse te zarote, kere je moč zaslediti na neti in so napravlene izključno z namenon zaslužka, bi se ti lejko zmejšalo. Ge vrvlen v stvari, kere so dokazane, prešten literaturo z obeh strani, nej kak glupi američani (vidin, ka smo nej več nika načiši), ka spadnejo v sakšo od teh nablod že po ton, kda vidijo en senzacionalno napravleni video, keri je prikazani čim bole dramatično, vau in oh in sploh. Je rejsan tak teško poguglati in preveriti prava dejstva ter analize teh svetovnih zarot? V primeri gripe na kratko vrvlen v to, ka obstaja, ka je cepivo učinkovito (dokeč zadeva preveč ne zmutejra) in ka se morejo cepiti tisti, za kere je blo to povedano. To pa ne pomejni, ka se trbej cepiti sakšomi. Či vrvleš, ka je vse samo ena velka stvar zarote, se lejko ne cepiš tudi či si doktorca, kera je noseča pa ma še coj kronično oslabljen imunski sistem. Ker boš se prle pač strejlo, kak pa dal 5 EUR toj mafiji, kera nas šče pokopati in nas spraviti na 3 milijarde. Pač ... kak vrvleš, tak delaš in živiš in vidiš, ka ti prinese več haska. Sikejranje in vrvanje v teorije svetovnih zarot ali ka se skulejraš in probaš biti razumen.

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi