Murska Sobota je danes zasijala v prazničnih lučkah ob otvoritvi drsališča in Božičkovega nabiralnika na Drevoredu Martina Luthra.
Drsališče obiskovalcem obeta še večje, atraktivnejše in dinamično doživetje kot prejšnja leta.
Dodatne steze, raznolika ponudba in izposoja avtomobilčkov za vožnjo po ločenem delu drsališča obljubljajo izjemno zabavo za vse generacije.
Vstopnina, ki je bila letos prvič uvedena, je simbolična in nekomercialne narave, kar je omogočilo najem večjega, atraktivnejšega ter bolj dinamičnega drsališča, so pojasnili na Mestni občini Murska Sobota.
Letošnja novost so drsalne steze na Trgu zmage
Drsališče na Drevoredu Martina Luthra je dolgo 60 metrov in široko 9,5 metra, na Trgu zmage pa so postavljene drsalne steze dolžine približno 140 metrov.
Obratovalo bo od danes, 5. decembra 2023, do 28. januarja 2023, od ponedeljka do četrtka in v nedeljo od 10. do 20. ure, ob petkih in sobotah pa od 10. do 22. ure.
Z željami po pošti do Božička
Ob tem je odprl vrata tudi Božičkov nabiralnik, kamor bodo najmlajši in tudi malo starejši lahko odložili svoja pisma z božičnimi in novoletnimi željami, vse do 13. decembra 2023.
Ta tradicija vsako leto zbudi otroško radovednost in ustvari toplo vzdušje, ki prežema mesto v prazničnem duhu, ki se bo nadaljevalo skozi cel mesec s praznično obarvanimi dogodki.