Slika je simbolična.
Pomurski policisti poročajo o dogajanju v preteklem dnevu.

Pomurski policisti so v preteklem dnevu obravnavali deset prometnih nesreč z materialno škodo, pet kaznivih dejanj, štiri kršitve javnega reda in miru ter tri povoženja divjadi. 

S področja kriminalitete so bile obravnavane tri tatvine, goljufija in poškodovanje tuje stvari. Javni red in mir je bil kršen dvakrat na javnih krajih in dvakrat v zasebnih prostorih. Kršitelji so se ob intervencijah policistov pomirili. 

Na območju Gornje Radgone je bilo zaradi vožnje brez veljavnega vozniškega dovoljenja zaseženo neregistrirano kolo z motorjem, prav tako je bilo ugotovljeno, da je voznik vozil pod vplivom alkohola

Meritve hitrosti z radarjem bodo danes pogostejše na območju Policijske postaje Ljutomer.

Ostanite na tekočem v vsakem trenutku!

Prijavite se na e-novice in vsak teden prejmite na svoj e-naslov najboljše objave iz Pomurja, ekskluzivne novice in privlačne nagradne igre.

Starejše novice