Pomurski policisti obravnavali prometne nesreče, kazniva dejanja, medvrstniško nasilje in samomor.
Pomurski policisti so v preteklem dnevu obravnavali šest prometnih nesreč, v katerih so se trije udeleženci lažje telesno poškodovali. Poleg tega so obravnavali sedem kaznivih dejanj, dve poškodbi vozil na parkiriščih, pet povoženj divjadi, medvrstniško nasilje in samomor.
S področja kriminalitete so bile obravnavane tri goljufije, neplačevanje preživnine, tatvina, poškodovanje tuje stvari ter poškodovanje ali uničenje javnih naprav.
V prometnih nesrečah s telesnimi poškodbami so bili udeleženi in poškodovani vozniki enoslednih vozil. V Petišovcih je padel voznik mopeda, v Moravskih Toplicah in Serdici pa sta bila v prometnih nesrečah udeležena kolesarja.
Na Hodošu in v Pincah je bilo skupno prijetih 11 tujcev, ki so zaprosili za mednarodno zaščito. Odpeljani bodo v azilni dom.
Policija ob tem obvešča, da bodo meritve hitrosti z radarjem danes pogostejše na območju Ljutomera.