Na pomurski avtocesti ustavili voznika, ki je v kombiju nezakonito prevažal 13 tujcev

| v Kronika

Policijska uprava Murska Sobota poroča o dogajanju v preteklih štiriindvajsetih urah.

V preteklem dnevu so policisti v Pomurju obravnavali dve prometni nesreči z materialno škodo, štiri kršitve javnega reda in miru ter pet primerov povoženja divjadi.

V kombiju nezakonito prevažal 13 tujcev

V Murski Soboti je bilo obravnavano kaznivo dejanje lahke telesne poškodbe. Vozniku, ki je vozil brez vozniškega dovoljenja pa je bil zasežen osebni avtomobil.

Na pomurski avtocesti je bil zaustavljen voznik kombija, ki je prevažal trinajst tujcev, ki so na nezakonit način vstopili v državo.

Vsi so bili po končanem postopku odpeljani v Azilni dom v Ljubljano. Voznik bo s kazensko ovadbo priveden na pristojno sodišče. 

Javni red in mir je bil kršen dvakrat na javnem kraju in dvakrat v zasebnem prostoru. Kršitelji so se ob intervenciji policistov pomirili in s kršitvijo prenehali.

Meritve hitrosti bodo policisti danes pogosteje opravljali na pomurski avtocesti.

Preberite še

Komentarji

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi