Pobeglega bika po ulici lovil mesar

| v Globalno

Tisti, ki so se danes zjutraj sprehajali po Kersnikovi ulici v Mariboru, so bili priča nenavadnemu prizoru. Po ulici se je namreč mirno sprehajal bik, za njim je pa korakal mesar. 

"Danes v jutranjih urah, bilo je okoli 7:00, sem skozi okno na Kersnikovi ulici v centru Maribora opazil pobeglega bika," je Žurnalu24 sporočil bralec.

Do dogodka je prišlo v okolici centra mesno predelovalnega podjetja Košaki, zato gre po vsej verjetnosti za njihovega pobeglega bika. Med samim pobegom bika pa sta bik in mesar šla tudi mimo Osnovne šole Franc Rozman Stane na Kersnikovi ulici.

Pred leti bik na Titovi cesti

Usoda današnjega pobeglega bika še ni znana, se je pa podobna situacija zgodila že leta 2012. Takrat je bik pobegnil iz klavnice v Melju, prišel mimo avtobusne postaje in do Titove ceste, kjer je padel v gradbeni jašek. Tudi takrat je pobeglemu biku skozi mesto sledil mesar in ljudem na ulici dajal navodila, kako naj se vedejo.

Komentarji

p

jes sakši den vidim bika na cesti, pa nej samo enoga

Komentarji

p

jes sakši den vidim bika na cesti, pa nej samo enoga

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi