ali mi lahko priporočite res dobrega zobzdravnika v m.s. in njeni okolici hvala

Komentarji (30)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
xxgubic (nepreverjen)

Z drugimi nimam izkušenj ampak najboljši zobozdravnik v ms je Vladimir Kramberger(Mladinska ulica 10 Murska Sobota),za več informacij pa lahko pogledaš www.dental-studiozvk.si

Gost (nepreverjen)

xxgubic, ti se hecaš, geli?

xxgubic (nepreverjen)
kalimero70

hvala.. samo kaj to zdaj pomeni je dober ali ne..še drugi mi pomagajte dosedanjega bi zamenjala ker zelo poslabšal v vsem

Gost 1 (nepreverjen)

V Murski Soboti in okolici je kar nekaj dobrih Zobozdravnikov, vendar je potrebno izbrati pravega. Pravi Zobozdravnik pa ni nujno, da je za dve osebi isti ali enak! Pomembno je, če si vsak sam zna opredeliti, kakšno storitev ali zdravljenje potrebuje. Na osnovi tega si pa potem izbiraš svojega osebnega Zobozdravnika. Pomembno je, da pri izbiri prevladuje strokovnost in izkušnje. Nekaj Zobozdravnikov po tem kriteriju je spodaj navedenih, pa jih je še več.

Rogaševci Vukan Jože dr.dent.med.
Černelavci Radić Marina dr.dent.med.
Murska Sobota Ebenšpanger Dejan dr.dent.med.
Murska Sobota Horvat Marko dr.dent.med.
Murska Sobota Košar Mojca dr.dent.med.
ZD Murska Sobota Sapač Sašo dr.dent.med.
ZD Murska Sobota Huzjak Iva dr.dent.med.

Izbira je tvoja, pa vso srečo pri izbiri.

zoro05

Zdravo.
Hodim k Ebenšpangerju. Sicer ne vem če še sprejema. Čakaš vmes tudi kako uro, ko pa si v ordinaciji se ti posveti ne glede na čas. Jaz ga ne bi menjal, ne glede, da čakam v čakalnici - časopi in čas mine

tarantela

V domu starejših v Rakičanu dela zelo dober dr Kiril Kornakov.

Gost (nepreverjen)

Sam hodim k dr. Puhanu v Moravskih Toplicah. Zaenkrat zadovoljen.

Gost (nepreverjen)

Meddent! Najbokse rajse placan oa se naprave kak pa ka san odo k Vukane pa zdravilo not pa za dva meseca nazaj... In tak skoz na koncu hin zob po pol leta! Sašo Šraj pa zdaj pri njemu dela ena mlada, ka tudi fejst fajn dela ! Placas pa nemas brige vace bos odo na obroke pa eno leto za en zob saj sam ves kak narocajo na tri mesece!

darjjica

SAŠO TERNAR ZDRAVSTVENI DOM MURSKA SOBOTA ZOBAR KA GA TREBEJ ISKATE ZELO ZELO DOBER NEŽEN IN PRIJAZEN POSLUJŠAJ MENE NEDE TI ZAL PA TE MI JAVE KAK JE BILO

kalimero70

hvala ti jutri takoj kliečem če pridem zraven k dr.sašo ternarju..pa če ne bom dolgo čakala..hvala ti darijca tudi ostalim..pa javim

zobobol (nepreverjen)

Sakši navija za svojoga. Tou je glih merodajno. Nega kaj. Te pa še ovi zgoraj napiše ka je druge zobare še nej sprobo ali njegov je najboukši. Na podlagi koga ti sklepaš ka je tvoj najboukši, če si pa še druge nej sprobo. Čuda no, kakše eni pišete. Itak se boš pa načako kama koli ideš, edino če si samoplačnik prideš prlej na vrsto..... če te sploj što ge vzeme. Itak je pa daleč najboukšoga zobara pri nas nišče nej omejno in nemo ga niti ges. Tisti ka ste/smo ga sprobali znamo o kon je guča. Samo pri njemi nega šanse ka cuj prideš.

kalimero70

kdo pa je zobobol najbljoši dr..za tebe ozri. tvoj..kera je torej nbjboljši..hval ti

Gost (nepreverjen)

Kar sama ne bos placala bos hodla na obroke in bos en zob zdravila do enega leta! Palcaj pa mas mir tudi ni nekaj dosti kot vai govorijo!

Ggostja (nepreverjen)

Ebenspanger dalec najboljsi

anamarija100 (nepreverjen)

EBENŠPANGER JE BIL NAJBOJŠI prej zdaj daleč več ni to..vedno slabe volje..čakaš kot nori..tam v čakalnici in ptoem vmes par mesecev kza popravilo tudi zelo nperijazen psotal..

Gost (nepreverjen)

Trenutno v zdravstvenon domi v MS nega boljšega zobara kot je Serafimov pa lahko vi gučite ka ščete.

kotni (nepreverjen)

ej stvarno , zriktaj si protezo , pa lepilo , bomba ,, ge san tak dugo odo knjoj ka mi je vse sposkujbla ,gda mi je košarico gor nalekla te je enjal boleti , ali zoba tuj več nej bilou,zdaj pa v muller , pa akcija deset tub lepila , kelin vsakši den ali zob me več nešče boleti

yamaha (nepreverjen)

ne rečem da Kramberger ni dober je pa hudičevo drag,zelo ober zobar je Ternar Sašo-preverjeno.

yamaha (nepreverjen)

Ni res da navijam za svojega,dolga leta je bil Kramberger moj zdravnik,zdaj ko imam Ternarja vidim kaj sem vse zamudil,še malo bi bil pri Krambergerju pa niti zob nebi imel več.

yamaha (nepreverjen)

"darjjica"
Se 100% strinjam s tabo,pa še naš človek je,kar meni veliko pomeni.

Miloš (nepreverjen)

Zobozdravnika lahko zamenjate enkrat na leto, tak da ne imet strahu pred menjavo. V nekih primerih lahko tudi prej. Neka več je zapisano tu https://e-uprava.gov.si/podrocja/sociala-zdravje-smrt/zdravje/sociala-o…
Dober seznam zobozdravnikov, kjer si poiščite kteri zobozdravniki so blizu vas https://www.ezobozdravnik.si/seznam-zobozdravnikov

Zdrave zobe in dobrega zobara vam želim :)

kukovec

Sem objavila to sporočilo za vložitev mojo pomoč, da moj prijatelj ali
blizu . there je bil velik človek, ime FRANC, Email: [email protected]
zagotavlja posojila v razponu od 1000 € do 40.000 €.
je odobril posojilo v višini 7000 € za nakup nepremičnin; in sem
odplačala več kot 6 let z zelo nizkim 3% obresti.
Če potrebujete osebni kredit, napisal sporočilo

Tukaj je njegov email: [email protected]

Gostja (nepreverjen)

Zdr. dom MS dr.Strupi. Či še što išče ga priporočan! Fejst vrede zobar.

TimothyWem (nepreverjen)

Доставка свежих цветов прямо до порога!
Закажи букет для своей половинки или для школьного праздника с бесплатной доставкой в любой регион и получи подарок!

Тут можно узнать подробности...

The most signi… (nepreverjen)

We are 2 months into Kansas Town Chiefs doing exercises camp https://www.chiefsshopapparel.com/Austin_Reiter_Jersey-59, which implies it period for preseason soccer. The Chiefs will host the Cincinnati Bengals this Saturday at Arrowhead Stadium for their 1st matchup. The starters must participate in for a motivation or 2, nevertheless the vast majority of the match will consist of backups and gamers preventing for the couple out there roster destinations.It very simple in the direction of track out the moment that component of the activity starts nevertheless the gamers don. In just present decades, there include been illustrations of preseason standouts rising toward come to be a genuine contributor for their groups Step Durham Jersey.Past Fresh new York Giants vast recipient Victor Cruz arrives toward thoughts. As an undrafted free of charge representative novice within 2010, he exploded for 6 catches, 145 yards and 3 ratings inside of their 3rd preseason activity. He commenced 53 online games around a 6-12 months profession with the Giants.The Chiefs consist of even experienced their personal results tale with undrafted free of charge consultant extensive recipient Albert Wilson, who went in opposition to a instant exclusive groups participant that flashed in just preseason toward a legit finding chance Demarcus Robinson Jersey. Wilson started out 29 video games in excess of 4 seasons with the Chiefs, and even acquired a 3-calendar year, $24 million deal with the Miami Dolphins at the time the 2017 year.Bear in mind the men we ended up psyched around, however who have been not able toward translate their preseason situations into a reputable job? If youe been a Chiefs admirer for the beyond 10 years or as a result, your self will likely understand All those names.Casey PrintersPreseason starts off this 7 days! It's the season of calendar year for minor-acknowledged gamers in the direction of crank out substantial performs and consider their admirer foundation rooting for them. Chiefs lovers will don't forget some of Individuals adult males, which includes.

Angelplemi (nepreverjen)
KiraCax (nepreverjen)
VikaCoalm (nepreverjen)
S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.