Slovenija nadigrala Španijo, teorija za polfinale še obstaja

| v Šport

Naši rokometaši so morali za ohranitev teoretičnih možnosti danes premagati Španijo, kar jim je tudi uspelo. Zdaj je treba čakati na ostale rezultate.

Slovenija - Španija 31 : 26 (13 : 12)

Slovenija se je v drugi tekmi drugega dela na evropskem prvenstvu v Varaždinu merila proti Španiji. Slovenci so tekmo bolje začeli in po začetnem otipavanju obeh ekip prišli do vodstva s 5 : 2. Španci so znali odgovoriti, izenačili in prešli v vodstvo z dvema zadetkoma prednosti.

Toda Slovenci se niso dali, znali so odgovoriti in na koncu prvi polčas celo pripeljali v svojo korist. Omeniti velja, da je danes blestel debitant Urh Kastelic, ki je bil tudi proglašen za igralca tekme.

V drugem delu je Slovenija stopila na plin in "povozila" Španijo v vseh segmentih igre, v določenem trenutku so Vujovićevi varovanci vodili že s sedmimi goli razlike, na koncu pa so slavili za pet.

Slovenija ima še vedno teoretične možnosti za napredovanje v polfinale. Toda to je po današnji zmagi nad Španijo možno ob naslednjem scenariju:

V kolikor Slovenija premaga Španijo, morajo Čehi danes premagati ali remizirati z Makedonci. Potem so jutri na vrsti še tri srečanja, Slovenija mora premagati Češko, Danci morajo biti boljši od Makedoncev, tekma med Španijo in Nemčijo pa bi se morala končati z neodločenim izidom.

Komentarji

Janez Komunist

Polfinale ha ha ha.Sanja svinja kukuruz.

RoberR

Smo pokazali izdajalcem! Bravo Vujo!

bizgec

Kje si zdaj "gobezdalo -- TUJEC 2" - očitno po tej lepi zmagi žaluješ!

Tujčić

Zgoraj, Janez Komunist

kukavica

Nej je to on.

- -

Mogoče je, mogoče ni, sicer pa je vseeno! Vsaj meni, itak ga več skoraj nikjer ne jemljem resno.

Zdaj se šele vidi, koliko smo izgubili na turnirju v Zagrebu. Še vedno trdim, zaradi sodnikov!

Polfinale je po svoje res... fantastika, kajti da bi se res vse poklopilo danes na zadnji tekmi in vseh treh jutri...?

Tujčić

Je, je to on. Iste bebaste izjave. Še tij si verjetno Tujec.

g

Ge ste zdaj izdajalci!!! Ste si poglednili tekmo?

Mura je večna

Izdajalci zdaj tuhtajo ge bi najšli še kaj prouti našin. Ka se menej tijče naši so Evropski prvaki ,tou so dokazali na igrišči. Izven igrišča pa so svetovni prvaki Nemci pa njuf EHF.

gost31

Če bi naši bili Evropski prvaki, bi v petek zmagali proti Danski in bi že bilo vse odločeno. Tak pa je ostalo še 1% možnosti, ka se ostali izidi razpletejo našim v korist (poleg toga ka morejo zmagati). Brez zamere, navijan za naše, ampak tudi če pozabimo tisti n*teg na tekmi z nemci, so nan za polfinale izidi drugih tekem šli na roko, samo jih nismo izkoristili.

Na vrhu Evrope

naši evropski prvaki.

VRANA

Bravo naši !! Odlično !! Razmetali so jih, kot 5 dag posebne. Nekak tak, kak jaz vedno mečem enega motenega na temle forumu, hehe

Tujec 2 - pijancek

5 kandidatov za drugo mesto oziroma polfinale. Komu bo uspelo ?

Mura je večna

Malo morgen samo štirje ,Makedonija odpadne .

Tujec 2 - pijancek

Naši tudi. Ostanejo trije !

Janez Komunist

Si predstavljate? Slovenija bo v sredo premagala Češko, Danska ne bo izgubila proti Makedoniji, večerno srečanje med Nemčijo in Španijo pa se bo končalo brez zmagovalca.
To je nemogoče,da bi prišlo do takega razpleta,sicer pa so veliko boljše reprezentance na tem prvenstvu od naše,ki si bolj zaslužijo polfinale in medalijo.

Tujec 2 - pijancek

Eden redkih objektivnih komentarjev !

Tujčić

Glej bedaka, san sebe hvali

Mura je večna

Janez Komunist, povej mi kera si bole zasluži polfinale, Španija kero smo nabili, Nemčija kera nas je izigrala s sodniško pomočjo, Makedonija prouti keroj so nas sodnijki pokopali. Tij bumbar eden pa vsemogočni tujec keri nema pojma.

Tujec 2 - pijancek

Vse tri ! Kaj pa Češka, če nas nabije ?

Mura je večna

Dobro če na češka nabije si bole zasluži, samo po točkaj. Slovenijo so sodniki pokopali, tou cejla Eropa zna.

NAFUDANI

Nej samo nekaj Slovencof to zna.

Tujec 2 - pijancek

v prvem polčasu niti sodnika nista mogla pomagati našim ! Naši igrajo " svinjski " rokomet, favl za favlom ! Jebeš ti takšen rokomet !

Tujec 2 - pijancek

DA VAS NE SLIŠIM VEČ ! NITI SODNIKA NISTA POMAGALA ! Smola Čehov v zadnjih sekundah - vratnica !

Janez Komunist

Samo ta butjeni črnogorec še vedno serje,da so sodniki krivi.

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi