Mura osramočena v Ljubljani

| v Šport

V 25. krogu 2. slovenske nogometne lige sta se v Ljubljani srečala stara rivala Olimpija in Mura. Domači so bili boljši kar s 7:2.

Za Olimpijo so zadeli Rudonja dva krat, Luka Pavlin, Miran Pavlin, Ibraimi, Alagaič in Toplotnik. Za Muraše je v izdihljajih tekme zadel Marko Kmetec dva krat.

 

Komentarji

Andreja

Tak velka razlika med rezultaton je bilo najmenje ka san pričakuvala...
Iz tekme v tekmo je slabša igra, iz tekme v tekmo kažejo igralci menje interesa.
ŽALOSTNO !

nigdar nede nače dokler nede počilo

MATEJ JAKOB

tou nej sramota tou je realna slika te ekipe..pa olimpija ma veterane keri dooosta več pojma majo od fuzbala od teh murinih mladcev..dosta se še morejo nafciti..

bla bla

realna slika mure, samo murini igralci so tuj nej vec mladi....

sasa1000 ka pa je to ce ne sramota? To je katastrofa nei samo sramota. OD VETERANOV so zguble telko. Ka bi te v 1 ligi delali mi ti powej ?

Grega šmid

v sredo gren na tekmo, se ga znapijen KAK SVIJA pa letin na igrišče, te pa enome takšno počko stisnen, ka de njeme slabo.
vsa čast in slava vekomaj mura

SDA DEW

skriti :Igralec je igralec ne glede na starost,zgubite 7:2 je odraz kvalitete Olimpije in nič drugo,v prvi lige sto pravo o ton kaj? Mura rabi igralce ka do dokazale, kako se borite za dres.
M4LiCk4 ne dajaj vseh igralcev v iste kos, VSI samo iz negativne strani GLEDATE MURO vse videte, da so pa dobri pa vsi v oblakaj . Ralno gledano se par igralcev ne zasluze murinoga dresa!!!(moje mnenje)

Andreja

sasa1000, NIKOLI nejsan davala vseh igralcev v isti koš, nejsan pa tü nekoga izpostavlala, ampak san nasplošno omenila ka neje to to.

˝VSI samo iz negativne strani GLEDATE MURO˝... NI RES! Navijači smo tisti ka smo z Muro tak v slabih kak v dobrih trenutkaj! (primer je tekma Mura:Kršo, ge smo kljub zaostanki 0:2 še močneje navijali,tak ka je na konci uspelo vsaj izenačiti)

SDA DEW

Ce navijas za muro je tau tau, tau je dokaz realne slike, ka si slepa?Pohvalo be pa par Gringosv ker znajo ka pomene crno belo ime.Malicka tau ka ti par tekem navijas , tau se ne pomejne ka si navijac .:P

mile82

Bil na tekmi... tej dedeki so nej nika boukše od naših...samo je pa razlika v odnosi, ker oni pistijo srce na igrišči naše pa ka nemo pravo!

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi