Spektakel učencev Glasbene šole Murska Sobota

| v Scena

V Gledališču Park Murska Sobota  so včeraj nastopili učenci Glasbene šole Murska Sobota, ki so pripravili pravi glasbeni spektakel. Učenci so pripravili kar štiri ponovitve pevsko scenskih predstav Ujeli smo sonce, v katerem so nastopili učenci Glasbene šole Murska Sobota.

Zapeli so člani Otroškega pevskega zbora, Mladinski pevski zbor, Komorni zbor oddelka za petje in solisti, pridružili pa so se jim tudi učenci dislociranega oddelka Sv. Jurij.

Spremljali so jih Olga Kous na klavirju, Julija Furek na tolkalih, Felicita Heric Taškov na citrah, Jure Štefan Fartelj in Žiga Raus na harmoniki, Hana Taškov na violini, Lara Luthar na flavti ter Orffov orkester. Mentorice so Felicita Heric Taškov, Gabriela Bratina in Suzana Škafar. So pa vsi nastopi temeljili na enotnem liku, v našem okolju dobro poznanem, pomladnem pozvačinu.

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi