Zvečer možne nevihte z močnejšimi sunki vetra, nalivi in točo

| v Lokalno

Danes bo prevladovalo sončno in vroče vreme, s temperaturami vse do 35 stopinj Celzija. Proti večeru bo na severu države nekaj več oblačnosti, ki se bo nato razširila tudi proti jugu države, napoveduje portal Neurje.si. 

Temperatura se bo v Pomurju povzpela tudi do 33 stopinj Celzija, zvečer pa so na severovzhodu Slovenije možne nevihte. Nevihte se bodo na skrajnem severovzhodu Slovenije zavlekle tudi v prvo polovico noči na ponedeljek.

V Pomurju lahko nastane kakšna močnejša nevihta z močnejšimi sunki vetra, nalivom in točo, še opozarjajo na Neurje.si.

Kako kaže?

Jutri se bo pooblačilo. Od severa se bodo začele pojavljati krajevne padavine, deloma nevihte, ki se bodo postopno razširile nad večji del Slovenije in ponehale v noči na torek. Zapihal bo veter vzhodnih smeri. Vročina bo popustila. Najnižje jutranje temperature bodo od 14 do 20, najvišje dnevne od 23 do 28.

V torek bo večinoma sončno, zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Na Primorskem bo pihala šibka burja. V sredo bo precej jasno in nekoliko topleje.

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi