Bojan Budja več ne bo opravljal vloge odgovornega urednika tednika Vestnik, kar nam je potrdil tudi v telefonskem pogovru. Razlog naj bi tičal v različnih pogledih na urejanje in vodenje Vestnika.
"Nekaj je na tem, vendar še nič dokončnega," je na naše začetno vprašanje, če res zapušča Vestnik, dejal Budja. V nadaljevanju pogovora pa je vendarle priznal, da je podal odpoved. In razlog? "Šlo naj bi za različne poglede na urejanje in vodenje Vestnika," je še dejal Budja. Na mestu urednika je deloval le okoli sedem mescev.
Bojan Budja, po rodu Štajerec, je bil pred urednikovanjem Vestnika urednik in programski direktor Info TV-ja, še pred tem pa urednik Dela in Slovenskih novic. Znan je tudi po tem, da je sprožil afero Vič Holmec. Skupaj s Petrom Jančičem je bil podpisnik peticije, s katero so ustanovili Združenje novinarjev in publicistov.