S telesom skušal zaustaviti avto in izgubil življenje

| v Kronika

S Policijske uprave Murska Sobota so sporočili, da se je danes na območju občine Sveti Jurij ob Ščavnici zgodila nesreča,v kateri je lastnik osebnega vozila pod kolesi svojega vozila izgubil življenje.

S silo telesa želel zadržati vozilo

Z zbiranjem obvestil na kraju nesreče so policisti ugotovili, da se je danes okrog 8.30 61-letni moški z osebnim avtomobilom znamke Opel Meriva pripeljal do hiše, avtomobil ustavil in odšel iz vozila. 

Po prvih ugotovitvah vozila ni  zavaroval z ročno  zavoro, zato se je vozilo začelo premikati vzvratno. Po predvidevanjih policije je moški s silo telesa želel zadržati vozilo, a ga je to stisnilo oziroma z zadnjo stranjo prevozilo.

Na  kraju je bilo truplo moškega najdeno pod vozilom. Odrejena je bila sanitarna obdukcija, tuja krivda za nastali dogodek s smrtnim izidom pa naj bi bila zaenkrat izključena.

Komentarji

Gost

Samo tau je pa že več nej normalno ka odijo na dom slikat kak mrtvoga v avto davlejo pa te to tu objavlajo...

Gost

Se pridružujem gostu zgoraj. Če že t.i. novinar nima pietete do umrlega in sočutja do svojcev, potem bi jo vsaj t.i. uredniki lahko pokazali.

Gost

Kdo? Sobotainfo? ma dajte no.
Samo poglejte prvi komentar in to dopuščajo.

Nerazmin

Zadnjič en umrl, ka je težko balo ustavljal na hribu, zdaj avto...kriza...upam, da naslednjič nebo kdo ustavljal skale, ki se bo kotalila iz Triglava

Gost

Jaz pa Nerazmin, zakaj čutiš potrebo po tako neumnem komentarju?
Brigaj se za sebe in ne vtikaj nos tam, kjer se te ne tiče!

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi