V preteklem dnevu so policisti na območju Pomurja obravnavali prometno nesrečo z materialno škodo, tri kršitve javnega reda in miru, povoženje divjadi, ugriz psa in nesrečo pri delu, pri kateri se je ena oseba lahko telesno poškodovala.

Javni red in mir je bil kršen dvakrat v zasebnem prostoru in enkrat na javnem kraju. Kršitelji so se ob intervenciji policistov pomirili in s kršitvijo prenehali.

Meritve hitrosti z radarjem bodo policisti danes pogosteje opravljali na območju PP Ljutomer in PP M. Sobota.

Komentarji (4)

Karl Marx (ni preverjeno)

Vse pse je treba po hitrem postopku pod šus
Človek mora cele dneve poslušati cviljenje in lajanje teh kuzel ki se gonijo
in serejo po parkih, ki so narejeni za ljudi

tanja flaškon (ni preverjeno)

pa po ulicah je tudi polno teh kuzel

Fritz (ni preverjeno)

Gdo bo pa pizde lizo

Stiv (ni preverjeno)

Ne vem,če je pes tü kaj kriv !? Ostreje nadzor po parkih in strožje kaznovanje,kdor ne upošteva pucanja za psom in ne nošenju nagobčnika in povodca in bo se takoj razširilo,da ni hec in se bodo drügi bolj pridržavali !!

Starejše novice