Pester dan za pomurske policiste: Obravnavali grožnjo, goljufijo, zatajitev, tatvino in več prometnih nesreč

| v Kronika

Policisti spet imeli polne roke dela.

V preteklih štiriindvajsetih urah so policisti v Pomurju obravnavali tri prometne nesreče, ki so se vse končale le z materialno škodo, sedem kaznivih dejanj, štiri kršitve javnega reda in miru, zaradi vožnje pod vplivom alkohola pridržali eno osebo, zasegli dva osebna avtomobila, prijeli dva tujca, ki sta v državo vstopila nezakonito, povoženje divjadi in poškodbo vozila na parkirnem prostoru.

Na področju kriminalitete so obravnavali kazniva dejanja grožnje, goljufije, kršitve temeljnih pravic delavcev in zatajitve. Poleg navedenih kaznivih dejanj so obravnavali še tatvino lesa iz gozda, poškodovanje hišnega inventarja in lahko telesno poškodbo pri pretepu. 

Javni red in mir je bil kršen trikrat v zasebnih prostorih in enkrat na javnem kraju. Kršitelji so se po intervenciji policistov pomirili in s kršitvami prenehali.

Zaradi vožnje pod vplivom alkohola so ljutomerski policisti pridržali voznika osebnega avtomobila. Dvema voznikoma pa sta bila zasežena osebna avtomobila, ker za vožnjo nista posedovala vozniškega dovoljenja.

Na avtocestnem počivališču v Pincah sta bila prijeta dva tujca, ki sta v Slovenijo vstopila na nedovoljen način. Po končanem postopku bosta predana madžarskim mejnim organom.

Pogostejše meritve hitrosti z radarjem bodo policisti opravljali na območjih policijskih postaj Murska Sobota, Lendava in Ljutomer

Komentarji

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi