Ob padcu huje poškodovana kolesarka

| v Kronika

Kronika pomurskih policistov.

V preteklem dnevu so policisti v Pomurju obravnavali štiri prometne nesreče. V eni je bila ena oseba huje telesno poškodovana, v ostalih treh je nastala samo materialna škoda. Obravnavani so bili še štirje primeri povoženja divjadi, dve kaznivi dejanji in pet kršitev javnega reda.

Okrog 09.00 ure je v Ljutomeru padla kolesarka in se pri tem huje telesno poškodovala. S področja kriminalitete je bil v Rakičanu obravnavan vlom v parkirano tovorno vozilo.

Neznani storilec je z vlomom povzročil za okoli 800 evrov škode. Ljutomerski policisti so obravnavali moškega zaradi suma storitve kaznivega dejanja nasilje v družini. Izrečen mu je bil tudi ukrep prepovedi približevanja.

Javni red je bil kršen 3-krat v zasebnih prostorih in 2-krat na javnih krajih. Kršitelji so se ob intervencijah policistov pomirili in s kršitvami prenehali. 

Na pomurski avtocesti so bili prijeti trije tujci, ki so na nedovoljen način prišli v Republiko Slovenijo.

Pogostejše meritve hitrosti z radarjem bodo danes čez dan na območju celotne policijske uprave.

*Naslovna slika je simbolična

Komentarji

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi