Bolgara prevažala v Italiji ukraden traktor

| v Kronika

Kronika pomurskih policistov.

V preteklem dnevu so policisti v Pomurju obravnavali tri prometne nesreče. V eni je bila ena oseba lažje telesno poškodovana, v ostalih dveh je nastala samo materialna škoda. Obravnavana je bila še ena poškodba vozila na parkirnem prostoru in trije primeri povoženja divjadi. Poleg tega je bilo obravnavanih pet kaznivih dejanj in sedem kršitev javnega reda.

S področja kriminalitete so lendavski policisti obravnavali kaznivo dejanje zatajitve, soboški pa poškodovanje tuje stvari. Obravnavani sta bili še dve kaznivi dejanji grožnje.

Na avtocestnem počivališču so policisti v kombiniranem vozilu odkrili novejši traktor znamke New Holland, za katerega se je ugotovilo, da je ukraden v Italiji. Voznik in sopotnik, oba državljana Bolgarije, sta pridržana do privedbe k preiskovalnemu sodniku.

Javni red je bil kršen štirikrat v zasebnih prostorih in trikrat na javnih krajih. Kršitelji so se ob intervencijah policistov pomirili in s kršitvami prenehali.

Zaradi vožnje brez veljavnega vozniškega dovoljenja so ljutomerski policisti zasegli osebni avtomobil.

Pogostejše meritve hitrosti z radarjem bodo danes čez dan na območju policijske postaje Gornji Petrovci.

*Slika je simbolična

Komentarji

kupica bubica lupica

Saj vejpa koga briga ka so v Italiji vkradnole traktor vejpa to je v drugi državi nej pa v Sobote pa bistvi ga zato iščejo ka je velke new holland koga briga to Soboto razen če so ga se pripelali?

Komentarji

kupica bubica lupica

Saj vejpa koga briga ka so v Italiji vkradnole traktor vejpa to je v drugi državi nej pa v Sobote pa bistvi ga zato iščejo ka je velke new holland koga briga to Soboto razen če so ga se pripelali?

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi