FOTO: Zagreb letos poleg lučk očara tudi z neverjetno kulinarično ponudbo

| v Globalno

Zagreb je bil v zadnjih letih kar trikrat zapored izbran za najboljšo božično destinacijo. Letos je bil zaradi zmagovanja v minulih letih izvzet iz tekmovanja, a hrvaška prestolnica je še bolj očarljiva kot je bila v prejšnjih letih.

Zagrebški božični sejem velja za enega najlepših v Evropi. Tako so ustvarjalci spletne strani European Best Destination hrvaško prestolnico lansko leto že tretjič zapor izbrali za najbolj vročo decembrsko destinacijo. Letos so se - nekoliko presenetljivo - odločili, da bodo Zagreb umaknili iz seznama najbolj vročih božičnih oziroma adventnih sejmov v Evropi.

Kljub temu so zapisali, da je letos Zagreb lepši kot kadarkoli.

O tem, kako očarljiva je hrvaška prestolnica v adventu smo se prepričali tudi letos. A še bolj kot največje drsališče na prostem v tem delu Evrope – Ledeni park, žive božične jaslice, koncerti na prostem, božični sejmi na več mestih, tunel s 3D projekcijami, in pravljice z božičnimi pravljičnimi junaki, nas je Zagreb letos navdušil z izjemno pestro kulinarično ponudbo.

Komentarji

Alan Ford MS

Predrago in nič posebnega

Abortnik

Ka ma dudek ZG veze z Soboto ?
Majmun ćlanka.....

Gggg

Hrčekon ne dan niti centa

Annaka

Umetno narejen sejem, ni primerjave s pravljično kuliso sejmov iz Avstrije, so hoteli posnemati pa ne uspe.

Robhff

....ker avstrijci so od nekdaj sloveli po estetiki.

Küčan je Milan

Lepo, za vzor tudi drugim! Hejteri ite na deci palinke, pa se pomirite.

black panter.

Ko se s psom sprehajam po Soboti me kar srat pritisne, ko vidim kako so zjebali razsvetljavo

637

Pišeš same nebuloze. Sobota je letos prekrasna. Za moje pojme še nikoli ni bila tako lepo okrašena. Veliko ljudi se strinja z mano.

black panter.

za tebe butec 637 je še albanija lepa ,pojdi malo po svetu pa boš ugotovil da je sobota eno obično sranje

637

Takšno kak si ti?

black panter.

vcasih me kaj vtrga v možganih pa sem tak bolj glup,
pa pišem gluposti
,,mislim da je to od šmarnice
iste probljeme ima pijana štefa u murgljama

2121212121

Kurčevi smrdeči hrvati. Međimurska kurva

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi