Lasrski tiskalnik

|

Kupim laserski tiskalnik, do 100eu!

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA
dupont

za 100 eur že dobiš solidnoga novoga

Abbey Dawn

Nej si napiso kakšnoga. Recimo barven laserski tisk se za domačo rabo NE splača. Kda boš mogo zamenjati vse barvne tonere de cena hitro dosegla ali celou presegla 200€. Za barven tisk se bole splača zejti brizgalni tiskalnik.

Če pa nucaš ČB laserski tiskalnik pa kupi novoga, ker kak je dupont pravo že dobiš kar solidnoga. Kljub vsemi so pa tej poceni laserski tiskalniki počasni pa bole kak nej igračke napram konkurenci.

Profile picture for user Kiri Tadej Kirinčič

Nam Samsung v tem cenovnem rangu ze leto pa pol cisto OK sluzi. Je pa notri tretji toner ze.

Matjaž Gomboc

Samsung clp-315. Je sicer barvni, samo lejko zanemariš barve gda sfalijo in printaš samo z čarnin toneron (mislin ka v nastavitvaj tiskanja nariktaš ka printa ČB), keroga pa küpüvleš na neti in to obnovlenoga za okoli 28 €. Drži fejst dugo. Nama okoli pol leta ali pa še duže in niti ne printava tak fejst malo.
Sicer majo te printeri page-counter, keri ti kao ne dovoli printati več kak nemanpojmakelkostrani/toner, samo se da tüdi to nekak noriti. San osebno san prelepo in izolejro kontakte na toneri, glede na to ka jih tovarniški toneri sploj nejso meli. Printer printa normalno do zadnjoga zrnca farbe. Ne stavi ga dejstvo, ka so ostale barve sfalile. Po moje se kar splača takšno printanje.
Seveda pa njemi moreš na sakšne telko časa spucati kontejner odpadne barve in moliti boga ka je ne razsipleš ger po parketi ipd. :):):)

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi