kaj pa je kdo naredil od pomurskih poslancev? NIČ. samo tam sedite in vlečete plače , za malega človeka onkraj mure pa se ne potegnete, ker se bojite, da boste izpadli iz kakih nadzornih svetov ali komisij.
šTEFAN SOčIč
Vsebina komentarja
Fse te ka po našoja zastave pišejo be trbelo kaznete, ka ne spoštuvlejo svojih simbolof.
prekmurce nas je lejko sran, ka ne vejmo vkup staupete. Ka kaj dobroga vpelamo, nam hlapčevski birokrate, ki jim dirigirajo z ljubljane onemogočijo, spelajo nam pa jo podjetne štajerce, ka do zdaj one poberale smetano doj s te torte.
Nemete kaj Gračke ledge, lejko vas je v rit sron.
Prekmurje republika, trbelo de se po 100 lejtaj odcepete.
Tau be belau super, ka semafori delajo gužvo.
Super ideja.
naj začnejo z zadnje lige, ka do zdaj neka v PNL začnole.
če je to nacionalnem interesu, se tu ne bi smelo spraševati ali po tisti njivi ali sosdenji. Morali bi zakoličiti in pika, brez pogajanj, zato pa ni čudno da se pri nas vsi objekti (infrastruktura) gradijo po polžje, če ga lahko ovira vsak ki ima "ograček" na zarisani trasi ojekta.
dajmo Nika,
kakšnega novega obraza ne bi bilo slabo