vijolica3

vijolica3

Res je pa tudi, da je parkirnih mest za invalide preveč.Včasih jih je tolko, kot da je zraven center za rehabilitacijo ne pa trgovina.

vijolica3

Buldog, kdo bi popejval iz Slovenije v Splitu.Nihče.Da zberemo šopek slovenskih izvajalcev in naredimo koncert, bi prišlo kvečjemu 500 ljudi.Ko pridejo k nam Cetinski, Giboni,Colonia ali pa dalmatinske klape jih ima vsak po 3000.Kaj misliš, kaj je krivo? Pa ne mi rečt,da so ljudje poneumljeni, če si želijo le zabave z muziko , ki gre v uho. Jaz osebno rajši žuriram na Bjelo dugme kot na Tinkaro Kovač ali Malibu.

vijolica3

No, v vednost, Jelena Rozga je bivša dolgoletna pevka Magazina.Celo Wikipedija jo omenja.

vijolica3

Vsak narod ima boljšo in slabšo muziko in vsakemu osebku je bolj všeč taka ali drugačna muzika. Toda po slikah sodeč se ljudje zabavajo in to je bistvo vsega skupaj.Daleč od tega,da je Rozga kvaliteta od izvajalca, toda naredi žur kar je pa v teh sivih časih zlata vredno.

vijolica3

Balkan muziko itak pljuvajo samo taki, ki poslušajo Fredi Milerja in Damjana Murka.