@Spelah: Tudi jaz sem študentka iz Maribora in sem 19.5 prišla pred Štuk-a od koder naj bi bil odhod in verjemi, da vem kaj se je dogajalo glede odhodov iz Maribora. Napolnili so/ste 15 avtobusov ( srednješolskih ), mogoče so na avtobus uspeli priti tudi kakšni posamezniki, ki so študentje. ostali smo ostali doma ker so nam avtobuse odpovedali! Sicer pa stara praksa: karkoli se zgodi...je kriv Maribor, oz bolje rečeno navijaške skupine!
Veš kaj.... krivi so posamezniki, morda tudi kak Mariborčan, definitivno pa ne Viole. Pa da ne bo pomote-nisem njihova članica, ampak vse skupaj gre že predaleč
malena88
ok pa vi niste več normalni!!!!!!!!!!!!!!!! Če bi se malo bolj pozanimali pri študentskih organizacijah bi mogoče celo vedeli, da mariborskih študentov v Ljubljani sploh ni bilo! Iz Maribora so šli samo dijaki, saj so nam študentom povedali da so odpovedali avtobuse in smo tako vsi ostali brez prevoza. Tako da ne vem na podlagi česa SPET obtožujete Mariborske študente, še manj pa, kaj imajo s tem Viole. Primitivni ste! Če se že gremo neke neumestne napade na navijaške skupine, se raje spravite na tiste , ki so dejansko bile na demonstracijah. Navsezadnje pa lahko moje trditve potrdijo tudi ŠOUM in pa različne tv postaje, ki so vse skupaj tudi posnele in zabeležile tudi intervjuje iz Mb.... Bolano!