Črno-beli bodo reprezentančno pavzo izkoristili za prijateljsko srečanje z najuspešnejšim hrvaškim klubom Dinamom iz Zagreba. Spomnimo, da je Dinamo letos prišel celo do osmine finala v Ligi Evropa.

Ante Šimundža bo imel danes na voljo vse igralce razen Tomija Horvata, ki se mudi na pripravah z mlado slovensko reprezentanco.

Srečanje v Zagrebu, ki bo odigrano ob 14. uri na stadionu Hitrec Kacian, bo odprto za javnost in si ga boste lahko ogledali v živo.

Za tiste, ki bi srečanje želeli preko spleta, pa bo na voljo spletni prenos na YouTube kanalu Dinama, ki ga bo moč spremljati tudi na naši spletni strani.

S strelom z roba kazenskega prostora je v 18. minuti za domače zadel Oršić. V 27. minuti je Dinamo nato povedel z 2:0. Po napaki Šafarića je 11-metrovko uspešno izvedel Andrić. Prvi polčas jez 2:0 dobila domača ekipa.

Vodstvo so črno-beli zmanjšali na 2:1 v 66. minuti. V 67. minuti pa je v Zagrebu sledilo izenačenje. Tekma se je končala z izidom Dinamo : Mura - 2:2