V Radencih sta se včeraj udarila RK Pomurje in RK Arcont Radgona. V napeti tekmi so se bolje odrezali gostje in slavili s 27:26.

Srečanje je bilo v prvem polčasu naklonjeno igralcem Pomurja, ki so prvi del tekle vodili za tri zadetke. V drugem polčasu jo vodstvo prevzel Arcont in ga vzdrževal vse do konca tekme.

ejni (nepreverjen)

Miša C. F. pa si tij sploj bila na tekmi??? Nekšo čudno komentejraj drugi polčas?? Sicer res,da so špilali črni proti malo menje črno oblečenin, ampak vseeno ;)

Ja vačik pa napeto do zadnje sekunde, je bilo zanimivo in pohvala vsem igralcem za dobro igro

gosttt (nepreverjen)

resno dobra tekma!!

vladop (nepreverjen)

Kdo je domačin na tej tekmi 27-26 (lažne informacije)

hepan (nepreverjen)

Arcont je zmagal ne pa Pomurje, in v radencih so DOMAČINI RK ARCONT, nevem od kod vam to "V drugem polčasu so vodstvo prevzeli gostje in ga vzdrževali vse do konca tekme." Če pa je arcont večino tekme vodil in nakoncu zmagal. Super novinarka nimaš kaj.