Do polčasa je uspelo domačinom znižati prednost knapov, tako da so odšli na odmor z rezultatom 13:16. V nadaljevanju srečanja so gostje še stopnjevali tempo in pripeljali srečanje do konca z zmago osmih golov razlike. Pri Pomurcih je bil najučinkovitejši Gregorc, ki je zadel trinajstkrat, pri Rudarju pa Habjan, ki je bil natančen devetkrat.

RK Pomurje - RD Rudar 26:34 (13:16)

RK Pomurje: Pintarič, Hameršak, Černela, Kous, Raj, Kreft 1, Sever, Blažič 4, Hedl 1 (1), Šavel, Kozelj 5, Kocan 1, Zavodnik, Gregorec 13 (1), Gorjup 1; trener: Nedjeljko Potočnjak

RD Rudar: Škrabar, Jabučanin 5, Polanec 6, Ravkič 1, Kozinc 2, Novak U., Frece 1, Radulovič, Hočevar, Habjan 9 (5), Cestnik J., Žagar 1, Lenart, Kuhar 3 (1), Cestnik M. 1, Stanič 5; trener: Gregor Pesko

Sedemmetrovke: RK Pomurje 2 (6); RD Rudar 6 (8)

Izključitve: RK Pomurje 8 min; RD Rudar 6 min