V Karlovcu na Hrvaškem je potekal evropski pokal v Kickboxingu "European Cup Karlovac Open 2019". Na turnirju je sodelovalo 1890 tekmovalcev iz 178 klubov, ki so prišli iz 31 držav.

Tekmovalci Kickboxing kluba Murska Sobota so nastopili pod vodstvom trenerjev Toma Kološe in Mateja Hajduka ter prišli do nekaj dobrih uvrstitev.

V kategoriji Kick light pri starejših kadetih do 50 kilogramov je Iva Stojanović osvojila tretje mesto, Tia Berke je bila uvrščena med petim in osmim mesto. Lea Berke med mladinkami in članicami prav tako pristala med petim in osmim mesto. Jure Jerič je v kategoriji do 84 kilogramov zasedel tretje mesto.

V kategoriji Low kick je Jernej Horvat pri mladincih do 54 kilogramov dosegel drugo mesto, prav tako je bil drugi Tilen Džafić, in sicer v kategoriji do 63,5 kilogramov. Denis Červek je v isti kategoriji končal med petim osmim mestom.