Mura je včeraj v pravem trilerju z 2 : 1 premagala Koper in prišla do druge zaporedne zmage. Črno-beli zdaj ponovno lažje dihajo.

Včeraj smo bili v Murski Soboti priča pravemu trilerju, ki se je na koncu končal po željah nogometašev Mure. Črno-beli so bili skozi celotno srečanje boljši nasprotnik, si priigrali veliko priložnosti, svojo premoč pa so kronali v 79. minuti, ko je zadel Kai Cipot.

Toda takrat se je tekma šele zares začela. Šest minut kasneje je Nardin Mulahusejnović izenačil na 1 : 1, v 88. minuti pa bi Koper po nesporazumu v domači obrambi lahko povedel z 2 : 1, a je Žan Karničnik preprečil najhujše. Ob koncu druge minute sodnikovega podaljška pa predložek Luke Bobičanca, Jure Travner je z glavo zadel vratnico, Jan Gorenc pa žogo pospravil v prazno mrežo.

Mura je z zmago zdaj na drugem mestu, tri točke za Mariborom, ki je včeraj z 1 : 0 premagal Tabor Sežano. Ante Šimundža in Žan Karničnik sta se po tekmi strinjala, da je bil to eden najboljših drugih polčasov Mure v letošnjem prvenstvu.

V videoposnetku preverite, kaj vse sta povedala po koncu tekme.