Fotografija je simbolična
Nogometaši Mure so se v 29. krogu PLTS v Ljubljani pomerili z Bravom in doživeli prvi "pokoronski" poraz. Bravo je bil boljši z 1 : 0.

Črno-beli so v nadaljevanju prvenstva, ki je bilo prekinjeno zaradi epidemije koronavirusa v izjemni formi. Varovanci Anteja Šimundže so namreč odigrali štiri srečanja in na vseh štirih tudi slavili. Danes so imeli proti Bravu priložnost za peto zaporedno zmago, a jim to ni uspelo. Bravo je bil boljši z 1 : 0.

1'. Začetek srečanja v Ljubljani.

45'. Konec prvega polčasa. Mura je bila v prvem polčasu boljši nasprotnik, a prave poti skozi gosto domačo obrambo niso našli. Mura je zapretila preko Kevina Žižka in Luke Bobičanca, a sta njuna strela zletela preko vrat.

57'. Bravo vodi z 1 : 0. Po strelu Aljoše Matka, se je žoga odbila od Luke Bobičanca in pristala v mreži.

Komentarji (34)

Jansa himself (nepreverjen)
Komentar je zaradi velikega števila negativnih odzivov skrit.

Mura 3 liga kak jansa

papilon (nepreverjen)

Jansa himself.............. Tvoja mati se je z tretjeligašami bagzivala za to pa si izrodek prišel ven

In reply to by Jansa himself (nepreverjen)

oj-oj (nepreverjen)

mislo si tretjo lendavsko ligo

In reply to by papilon (nepreverjen)

meseclko (nepreverjen)

alkoholikom je prepovedano komentiranje. Lahko bi se spustil na primitiven nivo politkolesarjev in rekel smrt fajofasizmu, pa ne bom.

Chc (nepreverjen)

Zdaj de on kriv za poraz, ka san špila ali ka. Ka pa drugi.

In reply to by Edo (nepreverjen)

Moderno (nepreverjen)

San vam že zadnjič napijso ka je sreča minljiva.
To so bile instant zmage😂

veteran (nepreverjen)

Bobičanec končno dosegel enajsti zadetek.

DD (nepreverjen)

Ajd zdaj si dajte pa duska ka te pa iz kavca simfali in pametovali.

Mokicqz (nepreverjen)

Čestitke trenerju Mure za poraz svojega kluba,kateri si z tako igro ne more privoščiti v Evropo ,zato upam da bo zmaga Lendave zaslužena.
Mura je klub katera si zasluži da ostane v ligi najboljših a to nekje na sredini lestvice v 1.SNL.

Cipot je Nej pripravljeni 90 min špilat premalo izkušenj itd ne pravin ka je on kriv. Ali z takšni igro pa postavo proti nafti mamo minimalno sanso tak ka de napeto. Če nede susnjara, marosa v prvih postave

Mo (nepreverjen)

Maroša mogoče,šušnjara nikak..ka je gnes pokazo?drugo nevej kak se svajuvati z sodnikon,en predložek je nej dobro centrejrao...se pa vidi kak recimo karničnik poživi igro pravi borec dosta bokši od kousa..
Do dečki strnoli vrste pa de v sredo čistak inačik kak gnes..či glij je igra nej bila slaba pa so skos napadali..par igralcov menja pa de vredi..

Neznanec (nepreverjen)

Pa jaz bi res vas rad videl ce bi vi laho kaj po takih tekmah kaj vec pokazali.Res mi ni jasno da kritizirate igralce.Drugace pa danes en ni pokazal dobre igre niti en sam.Bi bilo pa lepo ce bi namesto kritiziranja raje vspodbujali igralce.

In reply to by Mo (nepreverjen)

Tunč (nepreverjen)

samo naša Mura iz Murske.....jeeeee

šundi (nepreverjen)

...tou pa biu đaku slab kumentator na planet tv...pa dvej sekundi je zamujau....

Mura 2020 (nepreverjen)

Ne vem kak je ta tekma vidla v živo na igrišču, na TV je bil drugi polčas mantranje igralcev Mure ! Šturm nej si znal kama ti ide žoga in tvoj igralec, da si se vrtel v slepo pred prejetim golom.
Če ne igrata Šušnjara in Maroša od prve minute sta čisto izgubljena ob vstopu v drugem polčasu. Šušnjara je pa danes pokazal, da ne pozna osnov centriranja žoge, kaj šele danes prave borbenosti kot zahteva nošenje dresa Mure. Sicer je pa za današnji poraz kriv trener Šimudža, kateri ni postavil pravilne osnovne ekipe od začetka ali pa so prodali tekmo ! Zadnjič doma tekma z zagonom, danes kot, če bi šli peš igralci Mure do LJ in potem še morali igrati. Če boste tako igrali Muraši proti Nafti bo spet poraz !!!

un poco loco (nepreverjen)

Vedno ne morejo zmagati ,pač eden beden poraz .

afta he (nepreverjen)

Zelo zelo beden poraz. Če se samo spomnite kako je prišlo do kornera. Tam je Maruško nekaj čakal če ni bil celo nad njim prej prekršek po potem korner in iz kornera gol. Što bi moral iti na žogo na prvi vratnici. Tako da gol več kak naiven in smešen ter hkrati žalosten.

In reply to by un poco loco (nepreverjen)

kokod (nepreverjen)

Nafta razjebemo na prafaktore, komaj čakam to tekmo ka ednouk ftihnejo, vtoj smrdečoj Lendvavarosi.

keeway (nepreverjen)

Mislim da komentarji niso potrebni! Vse se je videlo! Žal!

njiva

Mura 2020 maš prav,,2 polčas gnes nika od nika,sam nabijanje v kazenski prostor Brava,,brez bokov.
Če se Nafti posreči ka da prva gol, mo še mi meli velke probleme,čeprav mislin ka razlika v kvaliteti je očitna.

S tako igro bi moral trener kaznovati igralce in to samo tistega kateri spi na igrišču ( stoje )

Mura pusele te prote madzaron,pa te lejko z janso na madzarsko na babgulyas idete

Ne laži (nepreverjen)

Nema veze tej poraz, v srejdo z lahkoto osvojimo pokal. Ležejšoga nasprotnika v finali je nej mogouče dobiti.

Ka ti risanke glejdas?ale pokemone lovis

In reply to by Ne laži (nepreverjen)

Smo pa še vedno na solidnem 5. mestu v tem kolu,kar smo s tako slabo igro proti Brava lahko navijači Prekmurja zadovoljni.

Ka ti dadi misles ka je mura prekmurje?madzare so van soboto zazidale,mura 3 liga max kak jansa

In reply to by Mokicqz (nepreverjen)

Vaše ime... (nepreverjen)

Ti pa Janša pa dugo dugo nisce..
V sredo je pa tak pokal nas! Samo naša Mura!

ime (nepreverjen)

Tistoga kozlička Cipota dente not, tak je smešen da lejče kak kozliček, pa ešče forma ma takšo!!

katran (nepreverjen)

Nafta bo igrala z drugo ekipo, ker ta pokal nima nobenega pomena!!! Po tej tekmi pa bo...