Rokometaši Pomurja so na težki tekmi uspeli premagati ekipo Alplesa. V zaključku tekme so se gostje iz Železnikov precej približali in celo ogrozili zmago domače ekipe.

RK Pomurje - RD Alples Železniki 23 : 21 (15 : 10)

RK Pomurje: Munda 6, Gregorec 5, Hedl 5, Niedorfer 2, Hameršak 2, Falež 1, Toplak 1, Štumpf 1.

Domači so srečanje v Murski Soboti začeli bolje, gostje so prvi zadetek dosegli šele v osmi minuti, ko so znižali vodstvo domačih na 4 : 1. V nadaljevanju so domači še naprej igrali bolje, štiri minute pred koncem polčasa so povedli že s 15 : 7. Sledili so trije zadetki gostov in prednost domačih je ob polčasu znašala pet zadetkov.

Drugi polčas so ponovno bolje začeli domači rokometaši, ki so povedli z 18 : 11. Sledilo je obdobje slabše igre in po nekaj zgrešenih strelih domačih so se gostje v 39. minuti približali na 18 : 14. Štiri minute pred koncem srečanja so se gostje približali na 23 : 21, kaj več pa jim ni uspelo in zmaga je ostala doma.